Spotkania z miłością

„Spotkania z miłością” – to opowieści o tym, że chrześcijaństwo to nie nuda i śmiertelna powaga, ale pokój i radość! To historie, które pokazują, że dla Boga nie ma osoby, nad którą nie chciałby się pochylić. Posłuchaj i przekonaj się – dla Boga nie ma sytuacji bez wyjścia! Zaprasza Hubert Czarnocki.

Słuchaj: czwartek, 21.30. Powtórka: piątek, 9.10; niedziela, po 13.00


Audycje archiwalne:

1. Jak budować relację między mężczyzną a kobietą?  Cz.1
Czy miłość i zakochanie znaczą to samo? W jaki sposób pielęgnować miłość w związku? Ile jest różnic pomiędzy obydwoma płciami? Co przyczyniło się do kryzysu rodziny?
2. Jak budować relację między mężczyzną a kobietą?  Cz.2
Czy miłość i zakochanie znaczą to samo? W jaki sposób pielęgnować miłość w związku? Ile jest różnic pomiędzy obydwoma płciami? Co przyczyniło się do kryzysu rodziny?
3. Świadectwo Piotra, który przyczynił się do aborcji
Kiedy jego partnerka zaszła w ciążę po raz kolejny, nowe dziecko zaczął postrzegać w kategoriach problemu. Przyczynił się do tego, że ciąża została usunięta. Ale pojawiło się w nim poczucie winy.
Relacja z kobietą zaczęła umierać. Piotr próbował zapomnieć o tym, co się stało. W trudnych momentach życia myśl powracała. Pojawiało się też przekonanie, że za to, co zrobił pójdzie do piekła, bo nikt nie da mu rozgrzeszenia. Któregoś dnia siedząc przed komputerem i pijąc drinka zawołał do Boga.
O tym w audycji Huberta Czarnockiego „Spotkania z miłością.”
4. Bóg konkretnie działa! Niezwykłe świadectwo Agaty.
Rozmowa z Agatą Wartak, która wyjechała do Australii, potem przebywała na Sri Lance. Tam poznała wspólnotę charyzmatyczną, dzięki której była po raz pierwszy w życiu świadkiem uzdrowienia. Powiedziała do Boga, że jeżeli jest i jeśli to uzdrowienie, które się wydarzyło jest prawdą, to żeby pokazał jej, że ją kocha. ,,Kilka minut później podeszła do mnie kobieta, położyła mi rękę na ramieniu i mówi Agata Jezus cię kocha. Pamiętam, że zamknęłam oczy i czułam jakby mnie ktoś przytulał. I mi się wydawało, że to jest ta kobieta. I otworzyłam oczy i tej kobiety już nie było przede mną. Uświadomiłam sobie, że to jest takie ciepło czy przytulenie Boże, które czuję od Niego I to był moment, który naprawdę zmienił moje serce”.