Spotkania z miłością

„Spotkania z miłością” – to opowieści o tym, że chrześcijaństwo to nie nuda i śmiertelna powaga, ale pokój i radość! To historie, które pokazują, że dla Boga nie ma osoby, nad którą nie chciałby się pochylić. Posłuchaj i przekonaj się – dla Boga nie ma sytuacji bez wyjścia! Zaprasza Hubert Czarnocki.

Słuchaj: czwartek, 21.30. Powtórka: piątek, 9.10; niedziela, po 13.00


Audycje archiwalne:

AUDYCJA NR 1 – Ks. Rafał Jarosiewicz, kapłan z Woodstocku
Data emisji: 2015-07-02

Rozmowa z niezwykłym kapłanem – ks. Rafałem Jarosiewiczem, który do starego busa wstawił konfesjonał i jeździ nim po mieście, szukając zagubionych. Zorganizował rekolekcje z o. Johnem Bashoborą na Stadionie Narodowym. Co rok jeździ na Przystanek Jezus na Woodstocku. Autor książki „Miłość chodzi po Woodstocku”. I właściciel najdłuższego rachunku za SMSy. Jaka jest jego historia życia?

 

AUDYCJA NR 2 – Ci, którzy cierpią, są najbliższej Jezusa
Data emisji: 2015-07-09

Pierwszym gościem Huberta Czarnockiego jest ks. Marcin Bernaś, autor książki „Szpital na Banacha”, który mówi, że Ci, którzy cierpią są najbliżej Jezusa, a on cierpi razem z nimi. Jaki jest sens cierpienia? Dlaczego Bóg pozwala na cierpienie? Tomasz Mikołaj z portalu szturmujemyniebo.pl opowiada z kolei o cierpiących dzieciach i o tym, jak można im pomóc.

 

ARCHIWIZACJA W TOKU…


Najnowsze:

AUDYCJA NR 111 – Szkoła Dzieci Światłości część 1
Data emisji: 2017-08-31

 

AUDYCJA NR 112 – Szkoła Dzieci Światłości część 2
Data emisji: 2017-09-07

 

AUDYCJA NR 113 – Szkoła Dzieci Światłości część 3
Data emisji: 2017-09-14

 

AUDYCJA NR 114 – Film „Proroctwo”
Data emisji: 2017-09-21

 

AUDYCJA NR 115 – Kuba Kornacki
Data emisji: 2017-09-28

 

AUDYCJA NR 116 – Ludwika Kopytowska
Data emisji: 2017-10-05

 

AUDYCJA NR 117 – Duchowa adopcja część 1
Data emisji: 2017-10-12

 

AUDYCJA NR 118 – Duchowa adopcja część 2
Data emisji: 2017-10-19

 

AUDYCJA NR 119 – Woodstock i skuteczna ewangelizacja
Data emisji: 2017-10-26

Gościem tego odcinka audycji „Spotkania z Miłością” jest ks. Mateusz Bajena, który głosił Jezusa na Przystanku Woodstock. Odpowiada na pytania o to, jak rozmawiać z ludźmi na ewangelizacji? Jakie są jej skutki? Kto bierze w niej udział i czy radością w oczach można pociągnąć kogoś do Jezusa?

 

AUDYCJA NR 120 – Warto błogosławić dzieci!
Data emisji: 2017-11-02

Czy jest jakiś związek pomiędzy komunikacją a błogosławieństwem? Jak stworzyć bliską relację z drugim człowiekiem? Na czym polegają komunikacja empatyczna i asertywna, i czym różnią się od komunikacji dyżurnej? Hubert Czarnocki rozmawia dziś z Mirą Kępką, która wydała książkę „Błogosławiąca komunikacja, błogosławiące rodzicielstwo”. Autorka jest pedagogiem, jakiś czas temu zainteresowała się tematem błogosławieństwa i dowiedziała się, że ma ono szersze niż się zazwyczaj sądzi znaczenie. Nie możesz dogadać się ze swoimi dziećmi czy mężem? Chciałbyś błogosławić swoje dzieci, a nie wiesz, jak to zrobić? Dlaczego błogosławieństwo jest tak ważne? Dowiesz się w dzisiejszej audycji.

 

AUDYCJA NR 121 – Nie doświadczam Bożej obecności…
Data emisji: 2017-11-09

Nie czujesz obecności Boga? Nie jesteś w tym sam. Posłuchaj historii Agnieszki, która przez pewien czas również nie odczuwała Bożego istnienia.- Byłam na pustyni duchowej. Wiem, co znaczy okres nie odczuwania Jego obecności.[…] Byłam w takim miejscu, że nie miałam pojęcia, że Bóg jest osobą żywą, realną, że można mieć z nim relację. Chodziłam do kościoła w niedzielę, ale nie budowałam z Nim więzi. Dałam się namówić komuś na jakieś rekolekcje. Od tego się zaczęło – mówi rozmówczyni Huberta Czarnockiego.

 

AUDYCJA NR 122 – Czy można uratować człowieka przez telefon?
Data emisji: 2017-11-16

Gośćmi Huberta Czarnockiego są dziś ks. Michał Misiak i Basia. Ks. Michał opowiada niezwykłą historię pewnego telefonu, który doprowadził do ocalenia od śmierci. Basia daje świadectwo swojego nawrócenia i współpracy z Jezusem we wspólnocie „Przymierze Miłosierdzia” i w domu poprawczym.

AUDYCJA NR 123 – Muzyka chrześcijańska
Data emisji: 2017-11-23

Czy muzyka chrześcijańska w Polsce to tylko Tymoteusz, Maleo Reggae Rockers czy Armia? W dzisiejszym odcinku audycji „Spotkania z Miłością” Hubert Czarnocki przekonuje, że muzykę chrześcijańską piszą też twórcy, których byśmy o to nie podejrzewali.

 

AUDYCJA NR 124 – Chwilowo panna
Data emisji: 2017-11-30

Gościem Huberta Czarnockiego jest Magdalena Wołochowicz, autorka książek „Chwilowo panna” i serii „Tak Bóg chce”.

Jaka powinna być katolicka rodzina? Jaki jest żywy Kościół? O tym między innymi opowiedziała Magdalena Wołochowicz. Najważniejsze w czym możemy naśladować pierwszy Kościół to jest po prostu, żeby rodzina była Kościołem – mówi Magda. Taką rodzinę tworzyli rodzice pisarki, o czym opowiedziała w audycji Huberta Czarnockiego „Spotkania z miłością.”