Fundacja RN

„Gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka, nikt nikomu NIE BYŁBY POTRZEBNY!” –  mawiał ks. Jan Twardowski. Jest w tym wiele prawdy. Ludzie potrzebują siebie nawzajem. Pan Bóg lubi, gdy sobie pomagamy, gdy troszczymy się o siebie wzajemnie. Gdy dzielimy się z innymi swoim dobrem – duchowym i materialnym.

Drodzy! Jak, co roku, zachęcamy do przekazania małej części swojego podatku na wybrane przez Was cele. W tym roku można odliczyć 1,5%. Jeżeli macie życzenie, będzie nam miło, jeśli wesprzecie naszą Fundację – Fundację Radia Niepokalanów.

Fundacja powstała, by dzieło ojca Maksymiliana Kolbego – RADIO NIEPOKALANÓW – mogło nieść przekaz – przez fale eteru, a dziś także przez internet, w tym media społecznościowe, że do Chrystusa najlepiej dotrzeć przez Maryję. Ona jest wszechpośredniczką wielkich/wszelkich łask! 

Za każdą pomoc – DZIĘKUJEMY z całego serca! Przesyłamy WIELKI UŚMIECH św. Maksymiliana i jego piękne słowa: „MAŁE RZECZY Z WIELKĄ CZYŃ MIŁOŚCIĄ”.

Fundacja Radia Niepokalanów
ul. O.M. Kolbego 5
96-515 Teresin
woj. mazowieckie

KRS: 0000332816

www.fundacjarn.pl


„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” – św. Jan Paweł II

Pokój i Dobro!

Z serca DZIĘKUJEMY za Wasz 1% za 2021 rok. Każde takie wsparcie to możliwość działania i rozwoju Radia Niepokalanów – radia, założonego przez św. Maksymiliana, by szerzyć kult Niepokalanej. Dziś i nam przyświeca ten sam cel! Niech Maryja Niepokalana wyprasza potrzebne Wam łaski, umacnia i prowadzi każdego dnia.

A oto nasza muzyczna dedykacja dla Wszystkich Tych, którzy nas wparli i nadal wspierają:


FUNDACJĘ RADIA NIEPOKALANÓW MOŻNA WSPIERAĆ PRZEZ CAŁY ROK!

Celem Fundacji Radia Niepokalanów jest m.in. promocja wartości chrześcijańskich w środkach społecznego przekazu oraz inspirowanie działalności, służącej ulepszaniu świata komunikacji społecznej w oparciu o wartości humanistyczne i polską tradycję.

Swoje cele Fundacja Radia Niepokalanów realizuje m.in przez finansowanie audycji radiowych, emitowanych w Radiu Niepokalanów.

Ewangelizacja poprzez media wymaga odpowiednich środków finansowych. Dlatego wszystkich, którzy mogą, zachęcamy do wsparcia naszej Fundacji DOBROWOLNĄ OFIARĄ, która przeznaczona zostanie na ewangelizację przez media, czy inne działania statutowe Fundacji.

Wpłaty można dokonać na konto Bank PKO S.A. 47 1240 1822 1111 0010 2800 3921

Fundacja Radia Niepokalanów
ul. O.M. Kolbego 5
96-515 Teresin
woj. mazowieckie
www.fundacjarn.pl
fundacja@radioniepokalanow.pl
kontakt@radioniepokalanow.pl

KRS: 0000332816, NIP: 8371779826, REGON: 141929904

DZIĘKUJEMY!