W dialogu o Bogu

Audycja „W dialogu o Bogu” – prowadzona i przygotowywana jest przez Bognę i Janka Bohdanowicz, Dagę i Krzysztofa Diug oraz Katarzynę Kasprzyk. Wszystkie te osoby od lat związane są ze wspólnotą i zespołem „Mocni w Duchu.”

Spotkania „W dialogu o Bogu” to mocne świadectwa nawrócenia, ale też rozmowy o codzienności z Bogiem. Czworo prowadzących plus ciekawi goście, to klucz do popularności audycji i stałego grona słuchaczy.

Słuchaj: wtorek, 21.30. Powtórki: środa, 9.10 i czwartek, 18.10.


Audycje archiwalne:

Data emisji: 2017-10-03

Gościem Kasi Kasprzyk była Olga, która od zaangażowania w harcerstwo, przez spotkanie Boga Żywego, odnalazła życie szczęśliwe, pełne wyzwań. Życie, w którym nie ma rzeczy niemożliwych.

 

Data emisji: 2017-10-10

Martyna była świadkiem manifestacji demonicznej, słyszała myśli innych ludzi, którzy nie są w stanie łaski uświęcającej…. Skąd takie doświadczenia w jej życiu i jak ostatecznie doszło do jej powrotu do Boga? O tym opowiedziała Bognie Bohdanowicz i Słuchaczom Radia Niepokalanów.

 

Data emisji: 17.10.2017

Dzisiaj Anna opowie o tym jak rozpoczęła się jej przygoda z Bogiem – nagła zmiana planów wakacyjnych i niezaplanowany wyjazd na rekolekcje. Po nich Bóg zaczął zmieniać jej życie. Rozmawia Bogna Bohdanowicz.

Data emisji: 24.10.2017

Gościem audycji będzie Aleksandra Wojda – wokalistka w zespole Mocni w Duchu i nowa współprowadząca audycje „WdoB”. Porozmawiamy o tym, w jaki sposób Bóg mówi do Oli, o jej uzdrowieniu fizycznym podczas jednej z Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie i jeszcze kilku innych ciekawych rzeczach. Rozmawia Krzysiek Diug.

Data emisji: 31.10.2017

Gościem Kasi Kasprzyk w dzisiejszej audycji „W dialogu o Bogu” będzie Agnieszka, która opowie jak Bóg wypełnia obietnicę daną jej w dzieciństwie. Chcecie usłyszeć jaką?

Data emisji: 7.11.2017

Gościem audycji będzie Jezuita o. Paweł Sawiak – od roku duszpasterz zespołu Mocni w Duchu (oczywiście m.in.). Ojciec Paweł opowie o tym, co nowego dzieje się przy Centrum Mocni w Duchu w Łodzi, o Jego posłudze z zespołem (rapowaniu). Porozmawiamy też o tym, co Jego zdaniem cechuje Pana Boga, a także o darze proroctwa, którego Bóg udziela posługującym i ….. sami usłyszycie 🙂 Rozmawia Krzysiek Diug.