ZRÓBMY RAZEM COŚ DOBREGO. Dorzuć się do zbiórki na zmywarkę dla Mocarzy

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w III edycji Mikołajkowej Zbiórki dla Mocarzy z Mocarzewa, którą od 3 lat organizuje Łowickie Stowarzyszenie „Razem Możemy Więcej”. W tym roku w organizację akcji włącza się także Fundacja Radia Niepokalanów.

Mikołajkowa Zbiórka dla Mocarzy z Mocarzewa to przede wszystkim pomoc produktowa. Siostry zmartwychwstanki opiekują się dziećmi 24 godziny na dobę. Są nie tylko opiekunkami, nauczycielkami, terapeutkami, ale wielokrotnie zastępują także rodziców – przytulają, czuwają przy łóżku, w nocy zawożą do lekarza.

ZOBACZ TEŻ: Lista potrzebnych produktów

Jednak pragniemy także spełnić marzenie Mocarzy. W tym roku największą potrzebą Ośrodka w Mocarzewie jest PRZEMYSŁOWA ZMYWARKO-WYPARZARKA. Na obiedzie w Mocarzewie jest każdego dnia ok. 100 osób (80 podopiecznych i personel). Po każdym posiłku trzeba zmyć prawdziwy stos naczyń, dlatego zmywarka pracuje niemalże bez przerwy. Stara zmywarka jest już wysłużona i wymaga częstej i kosztownej naprawy. Nowa zmywarka ułatwi pracę w ośrodku i zapewni bezpieczeństwo pod względem sanitarnym.

Drugą ważną potrzebą ośrodka jest PRALKA. Prosty przedmiot codziennego użytku, bez którego jednak trudno sobie poradzić. Zwłaszcza, gdy domowników jest wielu i sprzęt musi chodzić bardzo często. Dlatego kolejne pralki szybko się zużywają. Chcielibyśmy więc podarować Mocarzom również pralkę, która ułatwi codzienne życie.

Na ten cel została założona zbiórka na portalu Pomagam.pl. Wsparło ją już ponad 130 osób, za co z całego serca DZIĘKUJEMY!

Jeśli mają Państwo ochotę dorzucić się do zbiórki na zmywarkę dla Mocarzy, można to zrobić TUTAJ: pomagam.pl/knbagg

Nie zapominajmy też, że wielką pomocą w akcji będzie podanie dalej informacji o zbiórce w mediach społecznościowych. Być może dzięki nam dowie się o niej ktoś, kto również będzie mógł pomóc.

Liczymy na Państwa pomoc i zaangażowanie. Wierzymy, że z małych gestów, powstają wielkie dzieła.

PATRONAT MEDIALNY:
Radio Niepokalanów
Nowy Łowiczanin
Lowiczanin.info