Piosenka Tygodnia: 3 Dni 3 Noce – Ja (nie) jestem

Wykonawca: 3 Dni 3 Noce
Tytuł: Ja (nie) jestem

„Ja (nie) jestem” to utwór w wykonaniu zespołu 3 Dni 3 Noce – hymn tegorocznej edycji Festiwalu Życia w Kokotku, który odbywa się od 3 do 9 lipca br.

„Ja nie jestem! To Ty jesteś Wielki, Mocny, Niepojęty! Ja nie jestem! To Ty jesteś z Bogiem Ojcem, Duchem Świętym! Wsłuchaj się w Jego głos!” – słyszymy w utworze.

3 Dni 3 Noce to zespół, który na scenie Festiwalu gra od wielu lat, a teraz – już pod oficjalną nazwą – przenosi tę energię na swój debiutancki album!
– Nasz 14-osobowy zespół powstał w 2018 r. na potrzebę muzycznej oprawy Festiwalu Życia w Kokotku. Po pięciu latach naszej festiwalowej działalności przyszedł czas, aby znaleźć nazwę dla zespołu, która będzie bliska duszpasterstwu NINIWA oraz historii Jonasza. Znaleźliśmy ją w proroctwie z Ewangelii wg św. Mateusza: „Jonasz był trzy dni i trzy noce we wnętrznościach wielkiej ryby, tak Syn Człowieczy będzie trzy dni i trzy noce w łonie ziemi.” (Mt 12, 40) – wskazują artyści.

Skład zespołu:
wokal: Agata Mucha, Magda Anioł, Katarzyna Motyka-Dziedzic, Paulina Róża Godlewska, Izabella Kuźma, Helena Adwent, Konrad Burta, Michał Olech
kierownictwo muzyczne, aranżacje instrumentalne, gitary: Adam Szewczyk
instrumenty klawiszowe: Karol Makowski
gitara basowa: Dominik Sławiński
perkusja: Kamil Siciak

Piosenka Tygodnia w Radiu Niepokalanów codziennie o godz. 7 i 16 ♪♪♪