Niepokalanów: Maryjne rekolekcje sierpniowe

W ramach Wielkiego Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi w Domu Pielgrzyma w Niepokalanowie odbędą się rekolekcje maryjne, których celem jest bliższe osobiste poznanie Matki Bożej i wejście z Nią w relację poprzez zaproszenie do swojego życia.

W programie codzienna Eucharystia z zawierzeniem kolejnych dziedzin życia Maryi, możliwość spowiedzi i rozmowy duchowej z kapłanem, konferencje wybitnych znawców tematu, wspólny Różaniec z rozważaniami, adoracja Najśw. Sakramentu, możliwość uczestnictwa w Pieszej Nocnej Pielgrzymce Pokutnej z Miedniewic do Niepokalanowa lub czuwanie modlitewne w bazylice.

WIELKIE ZAWIERZENIE 2023 – PROGRAM

Prelegentami są: Anna Krogulska – misjonarka świecka z Krakowa; Dorota Hałasa – dziennikarka Polskiego Radia, na stałe mieszkająca w Tokio, autorka książki o objawieniach Maryi w Akita; Jean-Marie Setbon – nawrócony na katolicyzm rabin z Paryża, autor książek o Matce Bożej i chrześcijańskim wychowaniu dzieci.

Opiekunami duchownymi są franciszkanie z Niepokalanowa.

Uczestników prosimy o zabranie Pisma Świętego Starego i Nowego Testamentu, notes i coś do pisania.

Zakwaterowanie w Domu Pielgrzyma św. Teresy i św. Maksymiliana (na terenie Niepokalanowa). Całodzienne wyżywienie wraz z dodatkową kawą w barze U Braci.

Zapisy na rekolekcje w recepcji Domu Pielgrzyma:

e-mail: dom.pielgrzyma@niepokalanow.pl
lub +48 572 308 967.

DOKŁADNY PROGRAM REKOLEKCJI: TUTAJ