Niepokalanów: Kolejne spotkanie z cyklu „Oddaj się Maryi”: 7 października – TRANSMISJA RADIOWA

W sobotę 7 października (Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej) ojcowie franciszkanie zapraszają na kolejne spotkanie „Oddaj się Maryi”. Serdecznie zapraszamy do osobistego uczestnictwa w spotkaniu. W tym dniu łączymy się z uczestnikami akcji „Różaniec do granic” w modlitwie o pokój dla świata.

Przychodzimy do naszej Niepokalanej Matki, jak dzieci z naszymi problemami, radościami, tęsknotami. Wszystko co oddamy Maryi nie należy już do nas, to Ona już się o to troszczy i może u swojego Syna wszystko wyprosić. Bowiem: „Jezus powiedział do swoich uczniów: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą” (Mt 7,7-8).

Plan spotkania:
9.30 – w sali św. Bonawentury (za bazyliką) – konferencja i świadectwa.

11.00 –  12.00 – w bazylice Eucharystia z oddaniem siebie i wszystkich spraw Niepokalanej oraz nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Transmisja radiowa Mszy Św. oraz nabożeństwa na żywo w Radiu Niepokalanów, a także w internecie na stronie Radia – TUTAJ 

Po nabożeństwie możliwość skorzystania z klasztornego posiłku w „kwadracie” – znajduję się on za bazyliką, z lewej strony, z tyłu zakładu fotograficznego (niski długi parterowy budynek). Po przeciwnej stronie księgarni.

Około 13.30 odbędzie się w Sali św. Bonawentury projekcja filmu „Siła modlitwy” i spotkanie z bohaterem filmu p. Andrzejem Duffekiem.

Na spotkaniu będzie można wstąpić do Rycerstwa Niepokalanej, nabyć materiały o zawierzeniu Niepokalanej oraz o różańcu. Zapraszamy!

***

Wszystkie informacje/audycje, dotyczące spotkań „Oddaj się Maryi” w Niepokalanowie (inaczej: Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi), emitowane na antenie Radia Niepokalanów oraz zamieszczane na naszej stronie internetowej (w sposób chronologiczny) znajdziesz TUTAJ oraz na profilu na facebooku pod adresem: www.facebook.com/oddaniniepokalanej