Nabożeństwo Pokutne „Trzech Sobót” – ekspiacja za mord nienarodzonych dzieci – transmisja

W sobotę, 12 marca w Niepokalanowie odbędzie się pierwsze z trzech planowanych nabożeństw pokutnych jako ekspiacja za mord nienarodzonych dzieci. Transmisja radiowa od 11.00 do ok. 13.30.

Przez trzy soboty marca (12, 19 i 26 marca), wzorem lat ubiegłych, ojcowie franciszkanie i wszyscy chętni będą się modlić podczas Eucharystii o godz. 11:00 w intencji całkowitego zaprzestania w Polsce aborcji i innych grzechów przeciwko życiu. „Łącząc się z krzyżową ofiarą Jezusa, która gładzi grzechy całego świata, będziemy prosić o Boże Miłosierdzie dla matek, ojców, krewnych, lekarzy, służby zdrowia, duchownych, polityków, nauczycieli i innych odpowiedzialnych za śmierć nienarodzonych” – mówi o. Mirosław Kopczewski.

Po Mszy św., przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, zostaną odmówione specjalne modlitwy uwolnienia z ciężaru winy po grzechu aborcji.
–  12 marca będziemy przepraszać Boga za wszystkich ludzi winnych aborcji,
19 marca będziemy się modlić modlitwą ojca, solidaryzując się ze wszystkimi ojcami,
26 marca będziemy łączyć się z kobietami, odmawiając modlitwę matki.

Msza św. i nabożeństwo będą transmitowane na kanale NIEPOKALANÓW You Tube i w Radiu Niepokalanów. Każdorazowo będzie możliwość złożenia ofiary na Msze św., wynagradzające za grzech aborcji odprawiane codziennie w kaplicy św. Maksymiliana [zob. w obronie życia ]

Do wspólnej modlitwy zapraszamy wszystkich, którym drogie jest każde życie ludzkie.

Transmisja radiowa od 11.00 do ok. 13.30

Więcej informacji na ten temat: TUTAJ