Nabożeństwo Pokutne „Trzech Sobót” (3) – ekspiacja za mord nienarodzonych dzieci – sobota, 27 marca

W sobotę, 27 marca w Niepokalanowie odbędzie się trzecie (ostatnie) nabożeństwo pokutne jako ekspiacja za mord nienarodzonych dzieci. Transmisja radiowa od 11.00 do ok. 13.30.

Przez trzy soboty marca (13, 20 i 27 marca), wzorem lat ubiegłych, ojcowie franciszkanie i wszyscy chętni modlą się podczas Eucharystii o godz. 11:00 w intencji całkowitego zaprzestania w Polsce aborcji i innych grzechów przeciwko życiu. „Łącząc się z krzyżową ofiarą Jezusa, która gładzi grzechy całego świata, będziemy prosić o Boże Miłosierdzie dla matek, ojców, krewnych, lekarzy, służby zdrowia, duchownych, polityków, nauczycieli i innych odpowiedzialnych za śmierć nienarodzonych” – mówi o. Mirosław Kopczewski.

Po Mszy św., przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, odmawiane są specjalne modlitwy uwolnienia z ciężaru winy po grzechu aborcji.
–  13 marca – za wszystkich ludzi winnych aborcji,
– 20 marca  – za ojców winnych aborcji (modlitwa ojca)
– 27 marca będziemy łączyć się z kobietami, odmawiając modlitwę matki.

Msza św. i nabożeństwo będą transmitowane na kanale NIEPOKALANÓW You Tube i w Radiu Niepokalanów. Każdorazowo będzie możliwość złożenia ofiary na Msze św., wynagradzające za grzech aborcji odprawiane codziennie w kaplicy św. Maksymiliana [zob. w obronie życia ]

Do wspólnej modlitwy zapraszamy wszystkich, którym drogie jest każde życie ludzkie.

Transmisja radiowa od 11.00 do ok. 13.30

Więcej informacji na ten temat: TUTAJ