Między słowami: Spotykam Jezusa – Pana Cudów

spotykam_Jezusa_pana_cudowZapraszamy do wysłuchania rozmowy, jaką z Sylwią Palką, współautorką książki „Spotykam Jezusa – Pana Cudów”, przeprowadziła Malwina Szymańska. Książa jest zapisem, jaki Sylwia Palka przeprowadziła z o. Jamsem Manjackalem MSFS. 

Słuchaj: środa (01 lutego),17.15 (cz. 1); piątek (03 lutego), 17.15 (cz. 2)

OJCIEC JAMES MANJACKAL MSFS, charyzmatyczny kapłan, popularny ewangelizator, który głosząc Dobrą Nowinę przemierzył pięć kontynentów, opowiada Sylwii Palce o wielkiej mocy Ducha Świętego, która ożywia Kościół od ponad dwóch tysięcy lat. Bardzo otwarcie mówi o swoim życiu, swoich doświadczeniach, o cierpieniu, przeżywaniu wiary i o Polsce, która jest dla niego miejscem szczególnym. Ojciec Manjackal prowadzi modlitwy o uzdrowienie – jest świadkiem wielu cudów, chociaż sam od lat zmaga się z chorobą. Pokazuje jednak, że Jezus daje o wiele więcej, niż tylko uzdrowienie ciała.

SYLWIA PALKA – dziennikarka, redaktorka, autorka książek (m. in. Objawionej obecności, Uzdrawiającej mocy Eucharystii, zbioru rozmów z charyzmatykami Co Duch Święty mówi do Kościoła w Polsce?) oraz kilkudziesięciu artykułów, w tym wielu wywiadów o tematyce społecznej, kulturalnej i religijnej. Jej pasją są piesze wędrówki, rozmowy i spotkania z drugim człowiekiem.

Książka wydana zostałam nakładem Wydawnictwo Esprit