Kalisz: Koncert pt. ,,Święty Jan Paweł II – Papież Wolności” – 7 października, godz. 19:00

Serdecznie zapraszamy na szósty z cyklu 9 koncertów poświęconych Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II, które organizujemy na przełomie września i października 2023.

Kalisz: Koncert pt. „Święty Jan Paweł II – Papież Wolności” – 7 października 2023 roku o godz. 19:00 w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu.

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym: Biskupa Kaliskiego Damiana Bryla, Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, Wojewody Wielkopolskiego Pana Michała Zielińskiego, Marszałka Województwa Wielkopolskiego Pana Marka Woźniaka, Starosty Kaliskiego Pana Krzysztofa Nosala, Prezydenta Miasta Pana Krystiana Kinastowskiego. Organizatorem tego koncertu jest Bełchatowskie Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Chrześcijańskiej Syjon.

Celem organizacji koncertu jest podkreślenie niebagatelnej roli jaką w procesie pokojowego oswobodzenia Polski odegrał Święty Jan Paweł II, który w okresie swojego pontyfikatu kładł duży nacisk na wartości takie jak: wolność, solidarność oraz poszanowanie godności i praw człowieka.

Poprzez organizację koncertu organizatorzy promują wartości bliskie Ojcu Świętemu oraz pragną podtrzymywać tradycje śpiewania pieśni, które w czasie pielgrzymek Świętego Jana Pawła II do Ojczyzny były śpiewane przez Polaków i Papieża.

Na scenie wystąpi Zespół Muzyczny SYJON wraz z Henrykiem Czichem – współzałożycielem i wokalistą Zespołu UNIVERSE .
Bezpłatne wejściówki na koncert są do odbioru w kasie CKiS w Kaliszu w godz. 15:00 – 21:00. Wejściówki, które jeszcze będą dostępne w dniu koncertu będzie można odebrać w kasie CKiS w Kaliszu na godzinę przed koncertem.

Serdecznie zapraszamy!