GODZINA ZMIENIAJĄCA ŻYCIE. Świadectwo Marty Przybyły cz. 4 – czwartek, 22 lutego, 20.30

Na początku grudnia rozpoczęła się misja odnowienia adoracji w Kaplicy Wieczystej Adoracji „Gwiazda Niepokalanej” w Niepokalanowie. Główną ideą jest to, aby każda ze 168 godzin tygodnia miała swoją osobę, która będzie trwała przed Najświętszym Sakramentem, adorując Pana w intencji pokoju i triumfu Niepokalanego Serca Maryi na całym świecie.

Misji tej w Niepokalanowie podjęła się Fundacja “Adoremus Te Christe”, czyli z łaciny: “Adorujmy Ciebie Chryste”. To nazwa dzieła tworzenia kaplic wieczystej adoracji, która trwa 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Kaplica Wieczystej Adoracji to miejsce, w którym Jezus nie może być sam. Obecnie nie mamy często czasu dla Boga, dla najbliższych, dla dzieci, dla siebie… Jesteśmy zagonieni. Pochłonięci sprawami tego świata. Niczym te osoby z Ewangelii, które Pan zaprosił na wspaniałą ucztę, a każda z nich znalazła powód, aby nie przyjść.

Święci mówią jasno: kto znajduje czas dla Boga, ten znajdzie czas na wszystko. Gdzie Bóg jest na pierwszym miejscu, tam wszystko jest na właściwym miejscu.
Dlatego dziś chcemy zachęcić Państwa do znalezienia czasu dla Boga.

Gościem w studiu Radia Niepokalanów była przedstawicielka Fundacji “Adoremus Te Christe”, pani Marta Przybyła, autorka książek: „Katowiersze, czyli poezja z „ciemnogrodu” (2022) i „I dam wam serce nowe” (2021), autorka bloga: TU się żyje aż do śmierci. Opowiedziała Paulinie Wysockiej i o. Mirosławowi Kopczewskiemu swoje świadectwo nawrócenia i doświadczenia Bożej Miłości w czasie swojej pierwszej w życiu adoracji Najświętszego Sakramentu. Dzieli się także tym, w jaki sposób i o co można modlić się podczas godzinnej adoracji, zachęcając do podjęcia cotygodniowej modlitwy w ciszy.

Części 1-3: ODSŁUCHAJ
Część 4: czwartek, 22 lutego – godz. 20.30 (premiera)
Część 5: czwartek, 29 lutego – godz. 20.30 (premiera)