DOBRA BIBLIOTECZKA: Bardzo Subiektywny Przewodnik Historyczny. Edycja II – niedziela, 12 lutego, 17.15

Gościem Pauliny Wysockiej w najbliższym odcinku DOBREJ BIBLIOTECZKI. Audycji o książkach pełnych dobrych wartości będzie Marek Orzechowski, historyk, dziennikarz, redaktor Radia Niepokalanów, autor licznych książek i audycji. Rozmowa dotyczyła będzie jego najnowszej książki „Bardzo Subiektywny Przewodnik Historyczny. Edycja II”, która powstała na podstawie audycji pod tym samym tytułem, emitowanych na błękitnej fali.

O tym, jak powstawała książka i w jakie miejsca tym razem zaprasza nas Marek Orzechowski usłyszmy już w najbliższą niedzielę, 12 lutego o godz. 17.15.

SŁUCHAJ: niedziela, 12 lutego – godz. 17.15 (premiera) i piątek, 17 lutego – godz. 9.15.


Wszystkich, których fascynuje lokalna historia zapraszamy nie tylko do słuchania, ale także do lektury „Bardzo subiektywnego przewodnika historycznego”.

Wierzymy, że publikacja ta zaciekawi nie tylko miłośników lokalnej historii, ale także tych, którzy do tej pory ją ignorowali. To doskonała okazja, by poznać miejsca, które mijamy codziennie w drodze do pracy, czy szkoły. Marek Orzechowski zachęca, byśmy podnieśli głowy (może znad telefonu…) i spojrzeli wokół. Zanim zatęsknimy za egzotycznymi krajobrazami i miejscami, które mają w pamięci zapierające dech w piersiach wydarzenia, upewnijmy się, czy w naszym domu, na naszym podwórku, nie jest przypadkiem jeszcze ciekawiej.

POSŁUCHAJ TEŻ: Bardzo Subiektywny Przewodnik Historyczny