DO ODSŁUCHANIA: Zdrapka Wielkopostna 2023. By lepiej przeżyć Wielki Post i znaleźć pokój

Jak przeżywać Wielki Post, gdy świat wokół nas szaleje? W obliczu skutków pandemii, wojny, kryzysów światowych i osobistych coraz częściej brakuje nam oparcia, poczucia bezpieczeństwa. Dlatego mamy dla Państwa wyjątkową propozycję na ten czas, z którą przez 40 dni postu będziemy wprowadzać Boży pokój do naszych serc i do naszego otoczenia. Będziemy przyjmować błogosławieństwo i przekazywać je dalej. Obejmiemy wysiłkiem i modlitwą trudne obszary naszego życia. Powierzymy Panu Bogu sprawy duże i małe, swoje i bliskich. To… ZDRAPKA WIELKOPOSTNA. W tym roku ukazuje się ona pod hasłem: POKÓJ MÓJ DAJE WAM i ma być dla nas narzędziem do budowania pokoju – w naszym sercu, otoczeniu, rodzinie, na świecie.

Gościem Pauliny Wysockiej był Wojciech KOCZOROWSKI, redaktor naczelny portalu ZdrapkaWielkopostna.pl. Opowiedział o tym, jak wygląda tegoroczna Zdrapka, jaki jest jej przewodni temat i jakich zadań możemy się spodziewać. Usłyszymy też o tym, jak zdrapuje Zdrapkę wraz ze swoją córką oraz co się stało, gdy pewna młoda dziewczyna wywiesiła Zdrapkę Wielkopostną w akademiku.

 


Załoga Radia Niepokalanów jest już gotowa do zdrapywania zadań na poszczególne dni Wielkiego Postu. Gdybyście i Wy mieli ochotę do nas dołączyć, Zrapka jest dostępna na stronie ZdrapkaWielkopostna.pl