DO ODSŁUCHANIA: MKR-Modlitewne Koło Ratunkowe: Grzech aborcji wrócił po… 38 latach

O mocy Dzienniczka św. siostry Faustyny oraz mocy odmawiania koronki do Bożego Miłosierdzia, a także o grzechu aborcji, który wrócił po… 38 latach opowiada Wiesława.


ZAPROSZENIE: Niepokalanów: Nabożeństwo pokutne trzech sobót – 11, 18 i 25 maja 2024

Pokuty, Pokuty, Pokuty – Maryja wciąż wzywa do przemiany życia. Tak prosiła w Lourdes, w Fatimie i w wielu innych miejscach. Jak wielu jest głuchych na to wołanie. Nie widzi albo celowo nie chce widzieć swojej winy, tłumacząc na różne sposoby swoje grzechy. Jednym z największych grzechów naszego pokolenia jest bezkarne mordowanie nienarodzonych. Odmawiamy im wszelkich praw do życia, stawiając swoją wygodę i egoizm nad ich prawem do istnienia.

W Niepokalanowie po raz kolejny odbędzie się nabożeństwo pokutne Trzech Sobót. 11, 18 i 25 maja będziemy modlić się na Eucharystii o godz. 11:00 w intencji wynagrodzenia za grzechy aborcji dokonane w Polsce od jej legalizacji w 1932 r. do dzisiaj. Łącząc się z Tym, który umarł za nas, aby dać nam życie, będziemy prosić o Miłosierdzie Boże dla matek, ojców oraz innych odpowiedzialnych za śmierć nienarodzonych.

Po Mszy św., przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, zostaną odmówione specjalne modlitwy uwolnienia z ciężaru winy po grzechu aborcji.

11 maja będziemy modlić się modlitwą matki;
18 maja będziemy odmawiać modlitwę ojca;
25 maja będziemy przepraszać za wszystkich ludzi winnych aborcji.
Msza św. i nabożeństwo będą transmitowane przez Telewizję Niepokalanów i w Radio Niepokalanów.

Będzie możliwość złożenia ofiary na Msze św. wynagradzające za grzech aborcji odprawiane w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godz. 11:00 (zob. → w obronie życia).

Zapraszamy wszystkich, którym drogie jest życie ludzkie. Niech to wspólne przebłaganie dokona cudu uwolnienia i uzdrowienia naszego narodu.

TUTAJ można pobrać wszystkie materiały wykorzystane w nabożeństwie pokutnym: kroki do uwolnienia z poczucia winy po aborcji, modlitwę matki, modlitwę ojca, nabożeństwo ekspiacyjne za grzechy przeciwko życiu.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.niepokalanow.pl