Wielki Post z Radiem Niepokalanów

Ci, którzy pragną świadomie i głęboko przeżyć Wielki Post, nie zawiodą się, włączając Radio Niepokalanów. Na naszej antenie: modlitwy, wielkopostne audycje i myśli, rekolekcje oraz nabożeństwa, a także dużo refleksyjnej muzyki.

Oto nasze wybrane propozycje na Wielki Post 2024

1. Nabożeństwa wielkopostne na antenie Radia Niepokalanów:
Droga Krzyżowa – piątki, 17.30 i 23.00
Gorzkie Żale – niedziele, 17.00, transmisja z bazyliki w Niepokalanowie

2. Myśli na Wielki Post – codziennie po modlitwie „Anioł Pański” (po 12.00) oraz o 19.00

3. Rekolekcje radiowe – by lepiej przygotować się na święta Wielkiej Nocy zapraszamy na Radiowe Rekolekcje Wielkopostne.  Więcej informacji wkrótce…

4. Radiowy Przewodnik Liturgiczny – audycje przygotowane przez o. Sebastiana Bielskiego i o. Roberta Serafinowskiego, środy 18.30

Wiele inspirujących tekstów, grafik, rekolekcji na YT będziemy polecać także na naszej stronie internetowej oraz na facebooku.

Zapraszamy!


Radia Niepokalanów MOŻNA SŁUCHAĆ:
1) na terenie woj. łódzkiego – 98,6 FM oraz mazowieckiego – 102,7 FM

2) ONLINE: http://radioniepokalanow.pl/posluchaj-online/index.html

3) Na multipleksie DAB+ spółki BCAST. Multipleks testowy dostępny jest w Gdańsku, Katowicach, Warszawie i Wrocławiu. DAB+ (Digital Audio Broadcasting Plus) to technologia radiofonii cyfrowej. Aby użytkownicy mogli słuchać radia w tej technologii, muszą posiadać odpowiedni odbiornik. Jedną z przyczyn stworzenia i wdrażania DAB+ jest przepełnienie częstotliwości tradycyjnego radia analogowego. Dużą zaletą odbioru sygnału w ten sposób jest jego duża odporność na zakłócenia w ruchu, nawet w przypadku poruszania się z dużą prędkością.