Teraz POLSKIE: Michał Szczygieł – piątek, 3 listopada, 18.15

Gościem audycji Teraz Polskie będzie artysta Michał Szczygieł.

Pracując nad materiałem, Szczygieł chciał przekazać słuchaczom całą gamę emocji, którym daje się ponieść. Czasami to poczucie beztroski i chęci do zabawy, które przekuwa w wakacyjne hity („Adrenalina”, „Pocałunek lata”, „Nowe sytuacje”), niekiedy silna motywacja do kroczenia obraną ścieżką („Wola wygranej”, „Sam sobie wziął”), innym razem do głosu dochodzi serce i romantyczna natura Michała („To nie zabawa”, „Możesz być kim chcesz”).
– Moja druga płyta to zapisek mojej muzycznej i emocjonalnej drogi ostatnich dwóch lat. To po prostu „Michał Szczygieł”, czyli ja – pisze o drugim albumie muzyk. – Starałem się bawić słowem, dźwiękiem i obrazem, eksperymentować. Myślę, że trafię tym materiałem w gusta nowych słuchaczy, ale również zaspokoję fanów mojej dotychczasowej twórczości. Cieszę się, że to już!

premiera: piątek, 3 listopada – 18.15
powtórka: poniedziałek, 6 listopada – 21.30

W audycji Teraz POLSKIE! gramy tylko po polsku. „Znani i lubiani goście” (aktorzy, piosenkarze, sportowcy i celebryci) opowiadają o swoich trzech ulubionych polskich piosenkach i jakie mają z nimi wspomnienia.

Audycja jest ilustrowana muzycznie polskimi utworami – gramy wyłącznie po polsku! Na audycję zaprasza Marcin Dębowski.