Teraz POLSKIE: Kasia NOVA – piątek, 19 kwietnia

Gościem audycji Teraz POLSKIE będzie polska piosenkarka, autorka tekstów, prezenterka i aktorka Katarzyna Brodowska znana jako Kasia NOVA .

Kasia Nova to wokalistka wielowymiarowa i kobieta renesansu. Od wielu lat z sukcesem odnajduje się w muzyce popularnej, ale też swoją wrażliwość potrafi wykorzystać śpiewając piosenkę poetycka i aktorską. Jednak jak twierdzi jazz zajmuje szczególne miejsce w jej sercu z uwagi na fakt, że intelektualnie jest dla niej najbardziej porywający.

„Kiedy śpiewam jazz czuję się wolna i szczęśliwa. To takie cudowne, że mogę podróżować w tej muzyce w różnych kierunkach. Kocham zarówno mainstream jak i smooth jazz albo jazz kubański“.

Na swoich koncertach Kasia pięknie interpretuje utwory znanych artystów jazzowych.

Właśnie ukazała się jej nowa płyta „KOCHAĆ ” z polskimi piosenkami lat 50tych i 60tych oraz autorskim materiałem. Wszystkie utwory są nagrane w klimacie jazzowym.

Premiera: piątek, 19 kwietnia – 18.15
Powtórka: poniedziałek, 22 kwietnia – 21.30

W audycji Teraz POLSKIE! gramy tylko po polsku. „Znani i lubiani goście” (aktorzy, piosenkarze, sportowcy i celebryci) opowiadają o swoich trzech ulubionych polskich piosenkach i jakie mają z nimi wspomnienia.

Audycja jest ilustrowana muzycznie polskimi utworami – gramy wyłącznie po polsku! Na audycję zaprasza Marcin Dębowski.