Powiat Pruszkowski: Enej i Fasolki gwiazdami tegorocznego Pikniku Rodzinnego Mieszkańców i Organizacji Pozarządowych!

W niedzielę 17 czerwca 2018 r. zapraszamy wszystkich mieszkańców Powiatu Pruszkowskiego do Parku Kościuszki przy Pałacyku Sokoła w Pruszkowie, gdzie o godzinie 13:00 rozpocznie się Piknik Rodzinny Mieszkańców i Organizacji Pozarządowych. Gwiazdami wydarzenia będą Fasolki i zespół Enej.

„Na tegoroczną edycję Pikniku Rodzinnego zaplanowaliśmy wiele atrakcji. Tradycyjnie zapraszamy przede wszystkim do Miasteczka Organizacji Pozarządowych, gdzie będzie można zapoznać się z ich działalnością i być może zainspirować do własnego działania” – zapowiada Starosta Maksym Gołoś.

W niedzielę 17 czerwca o godzinie 13:10 wystąpią laureaci konkursu „Śpiewaj nie ziewaj”, o godzinie 14:00 zaprezentuje się zespół taneczny „Pałacynki”, a o godzinie 14:30 obejrzymy spektakl „Niezły Cyrk” w wykonaniu uczniów SOSW w Pruszkowie. Od godz. 15:00 rozpoczną się pokazy tańca Dance Imperium, po nich o godz. 15:35 odbędzie się prezentacja sztuk walki KS „Pantera – Brwinów”, a o godz. 16:05 mieszkańcy DPS Brwinów KSNAW przedstawią swój program artystyczny.

O godzinie 16:30 zaplanowano koncert znanego już od 35 lat Zespołu Fasolki. Na scenie wystąpią dzieci z Panem Tik-Takiem, Ciotką Klotką i Profesorem Ciekawskim. Koncert będzie pełen humoru, piosenek i tańca, a najmłodsi uczestnicy pikniku będą mogli poznać największe przeboje o mydle, zębach i witaminkach.

O godzinie 18:00 wystąpi Enej. To znany szerokiej publiczności polski zespół rockowo-folkowy, którego przeboje często goszczą na radiowych listach przebojów, a w Internecie mają miliony odsłon.
Mieszkańcy będą mogli również skorzystać z innych atrakcji, takich jak dmuchańce, kuchnia molekularna, warsztaty z robotyki LEGO, pokaz wozów strażackich i samochodów policyjnych. Odbędą się również konkursy dla dzieci.

Na piknik zaprasza Przewodnicząca Rady Powiatu Pruszkowskiego Maria Makowska, Starosta Maksym Gołoś oraz organizacje pozarządowe Powiatu Pruszkowskiego. Tegoroczni sponsorzy Pikniku Rodzinnego to: Ptak Warsaw Expo, St. Majewski, Blachy Pruszyński oraz firma ASMET.

Na górze zespół ENEJ – fot.  Krystyna Janusz