Płyta Tygodnia: Siostry Szydłowskie – Siostry Szydłowskie

Wykonawca: Siostry Szydłowskie
Tytuł: Siostry Szydłowskie

Siostry Elżbieta, Jolanta i Krystyna Szydłowskie skradły serca publiczności występując w programie „The Voice Senior”. Śpiewające w drużynie Urszuli Dudziak panie wygrały głosami widzów pierwszą edycję show.
Siostry Szydłowskie pochodzą z Łodzi. Występ w „The Voice Senior” był ich hołdem dla mamy, która marzyła o tym, że córki zaśpiewają razem na scenie.

Krystyna ma spośród sióstr największe doświadczenie sceniczne. Mieszkając w Lublinie, występowała przez wiele lat w tamtejszym Teatrze Kameralnym, śpiewała w operetce i zagrała kilkadziesiąt ról.

Elżbieta (była nauczycielka chemii) i Jolanta wystąpiły razem przed laty na wielu znanych festiwalach, chociażby na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze i Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu. Jolanta była też wokalistką w zespole Primo Voto.
Płyta ukazała się nakładem wytwórni Universal Music Polska. Zawiera osiem coverów, które Elżbieta, Jolanta i Krystyna Szydłowskie śpiewały podczas występu w programie „The Voice Senior”, czyli między innymi utwory znane z repertuaru Alibabek, The Andrews Sister, Dolly Parton.

Tracklista:
1. Sing Sing Sing
2. Lollipop
3. Jolene
4. It’s In His Kiss (The Shoop Shoop Song)
5. Kwiat Jednej Nocy
6. Hula Hana
7. Honey Honey
8. Winter Wonderland