DOBRA BIBLIOTECZKA: Oddanie33 z ojcem Wenantym Katarzyńcem – niedziela, 9 lipca, 17.15

Oddanie33 to 33-dniowe rekolekcje przygotowujące do aktu zawierzenia się Matce Bożej, które stały się w Polsce w ostatnich latach wielkim duchowym fenomenem. Teraz możemy je przeżywać razem z ojcem Wenantym Katarzyńcem, przyjacielem św. Maksymiliana Kolbego, który nieustannie zdobywa nowe dusze dla Niepokalanej, aby w końcu zdobyć dla Niej cały świat.

Dołącz do tej niezwykłej modlitwy razem z setkami tysięcy osób, pragnących przeżywać swoje życie pod opieką Matki samego Boga. Naucz się od ojca Wenantego, jak oddawać Jej każdy dzień i jak przez Nią dojść do Jej Syna. A skromny franciszkanin z Kalwarii Pacławskiej będzie Cię w tym wspierał, tak jak wspiera swoich czcicieli od wielu lat, upraszając przed tronem Najwyższego łaski, które pomagają nam w zdobywaniu świętości.

Gościem DOBREJ BIBLIOTECZKI będzie Adrian Pakuła, autor książki „Oddanie33 z ojcem Wenantym Katarzyńcem”, a prywatnie mąż Dagmary i tata Marii Hiacynty. Magister teologii i autor znanych w całej Polsce rekolekcji ODDANIE33 oraz RODZINA33. Lubi tworzyć treści i materiały ewangelizacyjne dla dzieci i młodzieży. Od 1 czerwca 2023 roku, w każdy czwartek oraz sobotę o godz. 22:00, prowadzi na żywo różaniec na facebookowym kanale „Różaniec bez granic”. Do wspólnej modlitwy pragnie zapraszać wszystkie osoby oddane Maryi.

SŁUCHAJ: niedziela, 9 lipca – godz. 17.15