Zdrapka dla par MIŁOSNE WYZWANIA. Zacznij dziś budować swoją miłość – wtorek, 14 lutego

„Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie. ” – napisał Konstanty Ildefons Gałczyński. „Kochać, jak to łatwo powiedzieć” – śpiewał z kolei Piotr Szczepanik. Faktycznie o miłości powiedziano już bardzo wiele, ale czy to sprawia, że gdy kobieta i mężczyzna chcą być razem, to ta miłość jest dla nich łatwiejsza?

Dziś w kalendarzu Święto Zakochanych. Wiele osób staje być może przed wyborem – świętować Walentynki, czy uznać je za komercyjne święto, które lepiej omijać szerokim łukiem?

O tym, jak nie wpaść w pułapkę wyłącznie konsumpcyjnego stylu świętowania Walentynek, ale być może właśnie tego dnia rozpocząć wspaniałą przygodę, wyzwanie, które pomoże nam wyGRAĆ miłość – opowiedzą Paulina Wysocka i jej gość: Wojciech Koczorowski, redaktor naczelny portalu ZdrapkaWielkopostna.pl

SŁUCHAJ: wtorek, 14 lutego – godz. 12.20 i 21.30


„Zdrapka dla par MIŁOSNE WYZWANIA”

Co Was czeka w Zdrapce dla par MIŁOSNE WYZWANIA?

To jest proste i ekscytujące. Otwórzcie Zdrapkę i rozpocznijcie wyzwanie pełne inspiracji, randek i intymności. Realizujcie po kolei zadania i pomysły, które znajdziecie na planszy Zdrapki lub na dodatkowych kartach-niespodziankach. Dajcie się porwać miłosnej przygodzie! Przed Wami ponad 30 kropek – randek – spotkań – odkrywajcie je w swoim własnym tempie – codziennie, co weekend, od czasu do czasu. Każda forma przyniesie wam korzyść i utrwali poczucie szczęścia.

Dzięki Zdrapce „Miłosne Wyzwania”
– poznacie swoje pragnienia i potrzeby,
– odkryjecie, jakimi językami miłości mówicie,
– rozpoznacie wrogów Waszej relacji i nauczycie się ich poskramiać,
– przeżyjecie niezapomnianą przygodę we dwoje.

Kto może podjąć MIŁOSNE WYZWANIA?

Stworzyliśmy ją z myślą o parach, jako wspaniałą zabawę, flirt oraz narzędzie budowania relacji. Wykorzystaliśmy wiedzę z zakresu psychologii, by zaproponować Wam zadania i inspiracje, które umożliwią Wam zaskoczenie drugiej połówki, ułatwią wyrażanie emocji, a także zachęcą do okazywania miłości w obszarze ducha i ciała na różne sposoby.

Więcej…