Niepokalanów: Ekspiacja za grzechy przeciwko życiu – modlitwa za wszystkich winnych aborcji (11, 18, 25 marca)

Pokuty, Pokuty, Pokuty – wzywa, zatroskana o losy świata, Maryja w Lourdes, w Fatimie i w wielu innych miejscach na świecie. Nawrócenie i pokuta są warunkiem Bożego błogosławieństwa i zatrzymania fali zła. Wielu jest głuchych na Jej wołanie, nie widząc swojej winy i nie podejmując żadnych działań, aby zło naprawić.

Jednym z największych grzechów naszego pokolenia jest mordowanie nienarodzonych dzieci. Odmawiając im prawa do życia, ściągamy na siebie i swoją rodzinę przekleństwo. Tylko stanięcie w prawdzie, wyznanie swoich grzechów w sakramencie spowiedzi św. i podjęcie pokuty może uwolnić nasze rodziny od skutków aborcji i innych grzechów przeciwko ludzkiemu życiu.

W Wielkim Poście w Niepokalanowie po raz kolejny odbędzie się nabożeństwo pokutne Trzech Sobót. 11, 18 i 25 marca będziemy modlić się na Eucharystii o godz. 11:00 w intencji wynagrodzenia za grzechy aborcji dokonane w Polsce od jej legalizacji w 1932 r. do dzisiaj. Łącząc się z krzyżową ofiarą Jezusa, będziemy prosić o Miłosierdzie Boże dla matek, ojców oraz innych odpowiedzialnych za śmierć nienarodzonych.

Po Mszy św., przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, zostaną odmówione specjalne modlitwy uwolnienia z ciężaru winy po grzechu aborcji.

11 marca będziemy modlić się modlitwą matki;
18 marca będziemy odmawiać modlitwę ojca;
25 marca będziemy przepraszać za wszystkich ludzi winnych aborcji.
Msza św. i nabożeństwo będą transmitowane na kanale NIEPOKALANÓW You Tube i w Radio Niepokalanów.

Będzie możliwość złożenia ofiary na Msze św. wynagradzające za grzech aborcji odprawiane codziennie w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godz. 11:00 [ zob. w obronie życia ].

Zapraszamy wszystkich, którym drogie jest życie ludzkie. Niech to wspólne przebłaganie dokona cudu uwolnienia i uzdrowienia naszego narodu.

TUTAJ można pobrać wszystkie materiały wykorzystane w nabożeństwie pokutnym: kroki do uwolnienia z poczucia winy po aborcji, modlitwę matki, modlitwę ojca, nabożeństwo ekspiacyjne za grzechy przeciwko życiu: