Modlitwa we wszystkich intencjach, nadesłanych do Radia w 2022 r.

W dniach od 24 grudnia 2022 r. do 1 stycznia 2023 r. podczas modlitwy różańcowej (19.30) oraz modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia (15.00) będziemy się modlić we wszystkich intencjach Słuchaczy, które wpłynęły do Redakcji Radia Niepokalanów w kończącym się 2022 roku!

Przypominamy:
Koronka do Bożego Miłosierdzia, codziennie, 15.00 – modlitwa NA ŻYWO – transmisja z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia z Krakowa – Łagiewnik.
Modlitwa Różańcowa, codziennie, 19.30 – modlitwa NA ŻYWO – ze studia Radia Niepokalanów.

TREŚĆ DOKŁADNEJ INTENCJI będzie następująca:

Panie Jezu Chryste, który jesteś Bogiem i Człowiekiem jednocześnie, który jesteś Królem Wieczności i Królem Czasu – w perspektywie Nowego Roku, który niebawem się zacznie, powierzamy Ci wszystkie intencje naszych słuchaczy, które wpłynęły do nas w tym 2022 roku.

Oddajemy Ci cierpienia i jęki ludzi, którzy w tym roku bardzo chorowali.
Oddajemy Ci mijający rok życia naszej młodzieży. Wszystkie ich wzloty i szamotanie się ze słabością. Oddajemy Ci ich idealizm i naturalną dobroć, oraz to wszystko co ich kształtowało, by nie dali się zaciągnąć w dół.
Oddajemy Ci dzieci, które w tym roku wśród nas się narodziły. Niech żyją dla Ciebie i od Ciebie otrzymują obfite łaski.
Oddajemy Ci również to wszystko co składało się na konanie tych, którzy w tym roku odeszli do wieczności, aby odnaleźli wieczne szczęście
Powierzamy Ci naszą Ojczyznę, aby wszelkie zaistniałe trudności zostały rozwiązane w duchu jedności, miłości, prawdy i zrozumienia.

Powierzamy Ci Kościół Chrystusowy, aby poprzez działalność w świecie, stał się dla wszystkich ludzi jedną rodziną.

Powierzamy Ci nasze strapienia, troski, zmartwienia i bóle. Oddajemy Ci trud i udrękę szarego naszego życia. Oddajemy Ci wszystkie nasze plany i pragnienia, prosząc abyś ułożył je po Swojemu – tak, aby były dla nas jak najlepsze.

Miej Nas w opiece, odpowiadaj na Nasze modlitwy, zgodnie ze Swoją Świętą wolą, mądrością i miłością do nas i zsyłaj nam obfite łaski.
Prosimy Cię Jezu o pokój, szczęście, siłę, odwagę, miłosierną miłość i mądrość.

Daj nam szczęśliwy Rok i naucz nas głosić własnym życiem Twoje błogosławieństwa.