9 sierpnia – co dziś na antenie?

Oto wybrane punkty programu, emitowane dziś (wtorek, 9 sierpnia) na antenie Radia Niepokalanów.

6.10 – Ewangelia Dnia, czyta o. Piotr Szczepański, komentarz: o. Paulin Sotowski

6.15 – GODZINKI o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny

8.15:
AUDYCJA SPONSOROWANA “Wiedza procentuje” (1)
AUDYCJA SPONSOROWANA “Wiedza procentuje” (2)

8.30 – Serwis Informacyjny „Wiadomości z Życia Kościoła”

9.10 – STUDIO ŚWIADECTW. Na Studio Świadectw zaprasza Kasia Supeł-Zaboklicka. Wdzięczność, którą trzeba się dzielić – świadectwo Macieja Sikorskiego. Historia Macieja Sikorskiego to jeden z tych bardzo wyrazistych przykładów, że nawrócenie jest możliwe w każdym przypadku i w każdej chwili, a miłość Boża nie zna granic. Bohater dzisiejszego Studia Świadectw odszedł od Kościoła daleko. Wydawałoby się, że z tej drogi nie ma już odwrotu. Narkotyki, ezoteryka, w końcu próba samobójcza. A jednak dziś mówi o spotkaniu z Panem Jezusem, które go uzdrowiło. Na Studio Świadectw zaprasza Kasia Supeł-Zaboklicka (Powt. dziś o 20.30)

9.45 – AUDYCJA SPONSOROWANA “GRUNT TO ROZMOWA”

10.15 –  WSCHODNIE ZAGROŻENIA DUCHOWE. Siostra Michaela Pawlik (dominikanka) przez wiele lat mieszkała i posługiwała w Indiach. W kolejnych audycjach będzie opowiadać o zwyczajach religijnych hinduizmu i przestrzegać przed stosowaniem wschodnich praktyk duchowych. Audycję emitujemy dzięki współpracy z kanałem SalveNET (powt. z soboty, z 13.15)

10.45 (pow. dziś 16.45, 22.45) – Radiowa Lektura

11.00 – Transmisja Mszy św. z bazyliki w Niepokalanowie.

12.00
 – Modlitwa południowa: Anioł Pański + krótkie rozważania o. Paulina Sotowskiego „O Najświętszej Maryi Pannie”

MODLITWA O POKÓJ. Czyta o. Robert Serafinowski

13.10 – Godzina Samorządowa

14.40 – Ewangelia Dnia, czyta o. Piotr Szczepański, komentarz: o. Paulin Sotowski

15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia – transmisja z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia z Krakowa – Łagiewnik 

15.30 – Biblia Audio superprodukcja

16.45 (pow. o 22.45) – Radiowa Lektura

Po 17.00 – Wynalazki, które zmieniły świat

17.15 – WZNSM: Adoracja Najświętszego Sakramentu, różaniec
18.00 – WZANSM: Msza św. Kazanie – ks. Wacław Grądalski
18.45 – WZNSM: Konferencja Rekolekcje Pasyjne, cz. 2 (ks. Wacław Grądalski)

19.30 – ŻYCIE TO ZAGADKA. W dni powszednie aż do 22 sierpnia różaniec będzie transmitowany z naszej bazyliki w Niepokalanowie w ramach Wielkiego Zawierzenia Niepokalanemu Secu Maryi. Dlatego o 19.30 w tych dniach różańca nie będzie. W zamian proponujemy Państwu cykl 10 krótkich audycji z cyklu ŻYCIE TO ZAGADKA w którym usłyszą Państwo porady, dotyczące wielu problemów które prześladują nasz samych lub nasze rodziny. Gościem Anny Kaszczyc jest psycholog – Michał Bartoń – terapeuta par i rodzin. Dziś będzie o tym – z jakimi oczekiwaniami wchodzimy w związek?

20.00 – Aktualności Radia Watykańskiego

20.20 – AUDYCJA SPONSOROWANA “GRUNT TO ROZMOWA”

20.30 – STUDIO ŚWIADECTW.  Na Studio Świadectw zaprasza Kasia Supeł-Zaboklicka. Wdzięczność, którą trzeba się dzielić – świadectwo Macieja Sikorskiego. Historia Macieja Sikorskiego to jeden z tych bardzo wyrazistych przykładów, że nawrócenie jest możliwe w każdym przypadku i w każdej chwili, a miłość Boża nie zna granic. Bohater dzisiejszego Studia Świadectw odszedł od Kościoła daleko. Wydawałoby się, że z tej drogi nie ma już odwrotu. Narkotyki, ezoteryka, w końcu próba samobójcza. A jednak dziś mówi o spotkaniu z Panem Jezusem, które go uzdrowiło. Na Studio Świadectw zaprasza Kasia Supeł-Zaboklicka

21.00 – Transmisja Apelu Jasnogórskiego NA ŻYWO z Jasnej Góry (via Radio Jasna Góra)

21.20 – SŁOWO POD PODUCHĘ. Piękne i mądre myśli na dobranoc. SŁOWO POD PODUCHĘ zostało przygotowane przez Katolickie Radio DOXA. SŁOWO POD PODUCHĘ codziennie ok. godz. 21.20.

22.45 – Radiowa Lektura

Radia Niepokalanów MOŻNA SŁUCHAĆ na terenie woj. łódzkiego – 98,6 FM oraz mazowieckiego – 102,7 FM, a także ONLINEhttp://radioniepokalanow.pl/posluchaj-online/index.html