4 stycznia – druga rocznica śmierci Jacka Włodarczyka – transmisja Mszy świętej

4 stycznia miną 2 lata od śmierci naszego radiowego Kolegi, Jacka Włodarczyka. Msza św. w intencji Jacka odbędzie się w rocznicę Jego śmierci o godz. 11.00 w bazylice w Niepokalanowie. Będzie to Msza św. transmitowana przez Radio Niepokalanów. Wszystkim Słuchaczom, którzy zechcieliby ofiarować modlitwę za byłego redaktora muzycznego Radia Niepokalanów, serdecznie dziękujemy.

Jacek Włodarczyk – w Radiu Niepokalanów: prezenter, dziennikarz, redaktor muzyczny, autor audycji autorskich, realizator, montażysta.

Historyk Kultury, absolwent UKSW w Warszawie, żonaty. Z Radiem Niepokalanów związany od listopada 1997 roku. Z Niepokalanowem od dziecka. Wcześniej współpracował z Radiem Warszawa, w którym zajmował się realizacją porannego pasma.

Był pomysłodawcą audycji „Dzień jak co dzień, czyli tak się żyło w PRL-u”, którą współtworzył z Aleksandrą Sójko, a także „Mały Dziennik”, w której przybliżał artykuły z przedwojennego dziennika wydawanego przez franciszkanów i osoby świeckie w Niepokalanowie. Zaangażowany w produkcję wielu audycji cyklicznych emitowanych na antenie franciszkańskiej rozgłośni.

Fascynował się historią Niepokalanowa i osobą świętego Maksymiliana.


Przeczytaj także:
Dziś do Pana odszedł Jacek Włodarczyk – nasz Kolega z redakcji muzycznej
Pożegnaliśmy naszego Przyjaciela – Jacka Włodarczyka
„Śmierć nas dogoni…” – wiersz dla Jacka Włodarczyka