Zioła, które leczą – nowa audycja na antenie Radia Niepokalanów

Od 9 kwietnia nowa audycja o ziołach i ich wartościach leczniczych. W każdy piątek, po 12.00 opowiadał o nich będzie NA ŻYWO – Pan Marek Lubiński.

Instytut Uncaria jako jedyny w Europie oferuje oryginalne kuracje ziołowe z roślin leczniczych najwyższej jakości, pochodzących z Andów i Amazonii. Kuracje te tworzone są w oparciu o oryginalne receptury Ojca Edmunda Szeligi. Instytut Uncaria pozostaje w ten sposób wierny głównej zasadzie swego Założyciela i Mistrza – Ojca Edmunda Szeligi, która mówił, iż „tylko zioła w swej naturalnej postaci leczą naprawdę”.

Pan Marek Lubański jest spadkobiercą o. Szeligi. 10 lat współpracy z o. Edmundem Szeligą w Peru spowodowało, że siłą rzeczy przejął od niego wiedzę na temat ziołolecznictwa, którą nabył od Indian. O. Szeliga zawsze podkreślał potrzebę dbania o wysoką jakość ziół, które dostarcza się ludziom. Pan Marek stara się być wierny temu przesłaniu. W 1999 r. wspólnie z o. Szeligą założył Instytut Uncaria, którego zadaniem było przybliżenie wartości leczniczych ziół andyjskich Polakom rozproszonym po całym świecie.

Od dzisiaj (piątek, 9 kwietnia) w każdy piątek na naszej antenie Pan Marek Lubiński będzie dzielił się swą cenną wiedzą z naszymi Słuchaczami. Zapraszamy!


Polecamy także:
Wszystkiego zdrowego od Jana Bożego – audycja Michał Smigielskiego, powstająca we współpracy ze Szpitalem Zakonu Bonifratrów w Łodzi