W Niepokalanowie zakończyło się Wielkie Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi!

Trzy godziny modlitwy, na którą składały się: Adoracja Najświętszego Sakramentu, Różaniec, Eucharystia, konferencje, świadectwa uzdrowień, projekcje fimów, a przede wszystkim Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi. To wszystko codziennie od 6 do 22 sierpnia działo się w Niepokalanowie w ramach 2. już edycji Wielkiego Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi. Mówi inicjator wydarzenia – ojciec Mirosław Kopczewski.

„Kończy się Wielkie Zawierzenie, ale tylko w formie codziennych spotkań. Nie wybrażam sobie, że przestaniecie Bogu i Matce Bożej ufać oraz zawierzać swoje sprawy” – mówił na zakończenie Wielkiego Zawierznia – o. Mirosław Kopczewski.

Gośćmi tegorocznego Wielkiego Zawierzenia w Niepokalanowie byli m.in. ks. bp Jan Piotrowski, ks. Dominik Chmielewski SDB, ks. Stefan Irla (egozorcysta), o. Stanisław Jarosz OSPPE, ks. Marek Siwicki TChr, Małgorzata Nawrocka, Dorota Hałasa (z Japonii), Wiesława Kowalska, Wincenty Łaszewski, Maciej Bodasiński, Grzegorz Kasjaniuk i Benon Wylegała. Muzycznie posługiwali Zespół „Za Nim” oraz Wspólnota Guadalupe.

Wielkie Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi jest owocem spotkań „Oddaj się Maryi”, które od listopada 2016 roku odbywają się w Niepokalanowie w każdą pierwszą sobotę miesiąca. Niepokalanowskie pierwszosobotnie spotkania inspirowane są z kolei Zawierzeniem Niepokalanemu Sercu Maryi, Królowej Polski, które od wielu już lat odbywają się, co miesiąc, na Jasnej Górze.

Zapis większości nabożeństw, kazań i konferencji, wygłoszonych poczas tegorocznego Wielkiego Zawierzenia znaleźć można: TUTAJ


Polecamy płytę pamiątkę z zeszłorocznego Wielkiego Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi 2017 (do nabycia w księgarni w Niepokalanowie).

Z wielką radością informujemy, że ojcowie franciszkanie z Niepokalanowa wydali płytę, na której znajduje się zapis tego, co w dniach 6-22 sierpnia 2017 r. działo się w Niepokalanowie. Mowa, oczywiście, o Wielkim Zawierzeniu Niepokalanemu Sercu Maryi 2017.  Spis treści płyty – TUTAJ