Św. Maksymilian i Niepokalana działają także przez CIEBIE

„NIEPOKALANA. OTO NASZ IDEAŁ” – św. Maksymilian Kolbe

A gdyby tak „wesprzeć” świętego Maksymiliana i razem z nim budować stworzone przez niego dzieło?

Święci są naszymi przewodnikami po trudnych ścieżkach życia. Wskazują także, w co warto angażować się, co wspierać, jak przyczyniać się do szerzenia Dobrej Nowiny. Św. Maksymilian „mówi” wyraźnie: NIEPOKALANA! Jej należy „szukać”, Jej się powierzać i na Jej cześć tworzyć dzieła, w które się angażujemy. To najlepsza inwestycja na życie. WIECZNE! 

„MAŁE RZECZY Z WIELKĄ CZYŃ MIŁOŚCIĄ” – św. Maksymilian Kolbe

Wierzymy, że każdy, kto ofiaruje „swoją cegiełkę” na rzecz Fundacji Radia Niepokalanów ma rzeczywisty wkład w pomoc i świętemu Maksymilianowi, i samej Niepokalanej, która wykorzystuje wszelkie sposoby, by ludzkie dusze pozyskać dla Boga.

Ewangelizacja poprzez media wymaga odpowiednich środków finansowych, dlatego też pragniemy przekazać serdeczne BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM, którzy regularnie wspierają lub pragną wspomóc działalność Fundacji Radia Niepokalanów.

Każda Dobrowolna Ofiara przeznaczona zostanie na ewangelizację przez media i inne działania statutowe Fundacji, jak promocja wartości chrześcijańskich, czy inspirowanie działalności służącej ulepszaniu świata komunikacji społecznej w oparciu o wartości humanistyczne i polską tradycję.

Szczegółowe informacje na temat Fundacji Radia Niepokalanów znajdą Państwo na stronie: www.radioniepokalanow.pl w zakładce FUNDACJA RN lub kontaktując się z nami telefonicznie pod numerem telefonu 22 473 05 61.

Wpłaty można dokonać na konto Bank PKO S.A. 47 1240 1822 1111 0010 2800 3921

NA DRUGIM ŚWIĘCIE BĘDZIEMY MOGLI OBYDWIEMA RĘKAMI PRACOWAĆ – św. Maksymilian

Wierzymy, że Wszystkich, którzy wpierają dzieło św. Maksymiliana, Ten obdarzy wszelkim potrzebnymi (do zbawienia) łaskami, które wyprosi u Królowej swego serca. Maryi Niepokalanej. Św. Maksymilian to święty bardzo „zapracowany” i wydaje się, że czeka na to, byśmy prosili go o swoje wstawiennictwo: Tutaj musimy się jedną ręką trzymać Niepokalanej, a drugą działać. Na drugim świecie będziemy mogli obydwiema rękami pracować” – mówił św. Maksymilian do braci w Niepokalanowie. Jak powiedział, tak robi (…) Dotrzymuje słowa. Pierwsze świadectwa łask za przyczyną o. Maksymiliana zaczęły napływać do Niepokalanowa jeszcze w czasie trwania II wojny światowej i przychodzą nieprzerwanie DO DZIŚ – o. Mirosław Kopczewski z Niepokalanowa na łamach książki „Cuda św. Maksymiliana” (Wydawnictwo WAM)

Fot. na górze (koloryzowane): Wydawnictwo OO. Franciszkanów w Niepokalanowie.