PRZY SERCU MARYI: Anioł w Niepokalanowie, Dominika Zamara, solistka operowa – 18 października, 18.15

Niezwykła kobieta, piękna dusza, anielski głos. Gościem Radia Niepokalanów w audycji PRZY SERCU MARYI będzie p. Dominika Zamara, śpiewaczka i solistka operowa, Polka która zrobiła ogromną karierę we Włoszech. Bardzo ważna pozostała dla niej wiara, Polska, a także Niepokalanów. Wielkim przeżyciem był dla niej śpiew w czasie beatyfikacji kardynała Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Czackiej.

Wraz z ks. Norbertem Ostankiem, kapłanem diecezji warszawsko-praskiej opowiedzieli m.in. o koncercie, który odbędzie się w Niepokalanowie 11 listopada 2021 r. Będzie to Premiera Mszy Muzycznej w Hołdzie Janowi Pawłowi II. W czasie rozmowy usłyszymy także 3 utwory w wykonaniu p. Dominiki Zamary.

SŁUCHAJ: poniedziałek, 18 października – godz. 18.15

Fot. Dominika Zamara, za: https://www.facebook.com/dominika.zamara


Zachęcamy również DO ODSŁUCHANIA rozmowy z pierwszej wizyty pani Dominiki Zamary w Radiu Niepokalanów. Opowiedziała wówczas o tym, jak odkryła swoją miłość do śpiewu; jak za sprawą stypendium trafiła do Włoch i zadebiutowała tam w 2009 r. śpiewając partię Mimi w operze Puciniego „Cyganeria” oraz partię Giorgietty w operze „Il tabarro”. Później także o swojej zagranicznej karierze, koncertach, miłości do Polski i do Włoch. Rozmawiała z nią Katarzyna Bodych: