Płyty z zapisem Wielkiego Zawierzenia 2018 i Sympozjum „Magia cała Prawda”

W niepokalanowskiej księgarni można już nabyć płyty, na których znajdą Państwo zapis wszystkich konferencji, kazań i nauk, wygłoszonych podczas Wielkiego Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi 2018, a także zapis konferencji, wygłoszonych podczas sympozjum „Magia cała prawda”, które odbyło się 27 października 2018 r. również w Niepokalanowie. 

Wielkie Zawierzenie Niepokalanemu Sercu MaryiNiepokalanów 6 – 22 sierpnia 2018 r.

Druga edycja duchowej akcji oddania poświęcenia Niepokalanemu Sercu Maryi wszelkich spraw osobistych i społecznych w odpowiedzi na prośbę Matki Bożej z Fatimy.

Początek 6 sierpnia, w rocznicę poświęcenia figury Niepokalanej i oddania Maryi terenu pod Niepokalanów, zakończenie 22 sierpnia, we wspomnienie Maryi Królowej ponowieniem aktu poświęcenia świata Niepokalanemu Sercu Maryi przez Ojca Świętego Piusa XII z 1942 roku. Codziennie trzy godziny modlitwy: różaniec z rozważaniami, Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu z aktem zawierzenia, świadectwa, konferencje, filmy, występy zespołów.

6-14 sierpnia – CZĘŚĆ BŁAGALNA (zawierzenie dziedzictwa kolbińskiego gospodarki i przemysłu, dzieł ewangelizacji, rządzących, bezpieczeństwa narodowego, sportu, mediów, służby zdrowia, kultury, edukacji, rodzin).

15 sierpnia – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

16-22 sierpnia – CZĘŚĆ DZIĘKCZYNNA (dziękczynienie za miłość Boga, za stworzenie, za dar życia, za zbawienie w Kościele, za bliskich, za powołanie, za Maryję).

Inicjatorem Wielkiego Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi i spotkań „Oddaj się Maryi”, które od listopada 2016 roku odbywają się w Niepokalanowie w każdą pierwszą sobotę miesiąca jest franciszkanin, o. Mirosław Kopczewski. Pierwszosobotnie spotkania są inspirowane  objawieniami Matki Bożej w Fatimie i nawiązują do zawierzeń Niepokalanemu Sercu Maryi, Królowej Polski na Jasnej Górze.

SYMPOZJUM „MAGIA CAŁA PRAWDA”, Niepokalanów 27.10.2018

SPIS TREŚCI:

1. Modlitwa wstępna – o. Mirosław Kopczewski
2. Wstęp – Małgorzata Nawrocka
3. Co Bóg myśli o magii? Magia w Biblii i nauczaniu ojców Kościoła – ks. dr. Mariusz Terka, patrolog, wykładowca uniwersytecki
4. Okultyzm i egzorcyści – Ks. Edmund Szaniawski, wieloletni egzorcysta
5. Byłem uzdrowicielem… – świadectwo Krzysztofa, byłego bioenergoterapeuty
6. Niewiasta depcząca Węża. Słowo o mocy zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi – czas świadectwa – o. Mirosław Kopczewski
7. Magia medytacji, jogi i religii Wschodu – S. Michaela Pawlik, dominikanka, znawca hinduizmu, autorka książki „Utopijny raj New Age”
8. Harry Potter, wampiry i Moc czyli słowo o magii we współczesnym fantasy – Małgorzata Nawrocka, autorka trylogii „Anhar. Alhar. Ariel”
9. Wróżki, uzdrowiciele i czarne koty: magiczne myślenie dziś – Andrzej Wronka, teolog, prezes Stowarzyszenia „Effatha”
10. Kazanie – o. Mirosław Kopczewski
11. Zakończenie i podsumowanie – o. Mirosław Kopczewski

 


Polecamy także:
Pamiątka Wielkiego Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi, które w 2017 roku miało miejsce w Niepokalanowie