O rekolekcjach prowadzonych przez o. Manjackala + mocne świadectwo uzdrowienia!

Od 15 do 18 czerwca w Warszawie odbędą się rekolekcje prowadzone przez ojca Jamesa Manjackala.

O tym konkretnym spotkaniu, ale także o cudownych uzdrowieniach, jakie dokonują się podczas, prowadzonych przez ojca Jamesa rekolekcjach opowiedzą goście Malwiny Szymańskiej – Anna Daszkowska oraz Katarzyna Straburzyńska.

SŁUCHAJ: piątek, 26 maja: ok.12.20 (premiera) i ok. 20.20 (powtórka); niedziela, 28 maja: 09.10 (powtórka), czwartek, 08 czerwca: 9.10 (powtórka) i ok. 20.20 (powtórka); wtorek, 13 czerwca: 18.10 (powtórka).

ZAPISZ SIĘ NA REKOLEKCJE  Z  O. JAMESEM  MANJACKALEM

PRZECZYTAJ/POSŁUCHAJ TAKŻE:

W ramach przygotowania do rekolekcji z ojcem Jamesem proponujemy lekturę książki Sylwii Palki i ojca Jamesa Manjackala: „Spotykam Jezusa Pana Cudów.”

OJCIEC JAMES MANJACKAL MSFS, charyzmatyczny kapłan, popularny ewangelizator, który głosząc Dobrą Nowinę przemierzył pięć kontynentów, opowiada Sylwii Palce o wielkiej mocy Ducha Świętego, która ożywia Kościół od ponad dwóch tysięcy lat. Bardzo otwarcie mówi o swoim życiu, swoich doświadczeniach, o cierpieniu, przeżywaniu wiary i o Polsce, która jest dla niego miejscem szczególnym. Ojciec Manjackal prowadzi modlitwy o uzdrowienie – jest świadkiem wielu cudów, chociaż sam od lat zmaga się z chorobą. Pokazuje jednak, że Jezus daje o wiele więcej, niż tylko uzdrowienie ciała.

SYLWIA PALKA – dziennikarka, redaktorka, autorka książek (m. in. Objawionej obecności, Uzdrawiającej mocy Eucharystii, zbioru rozmów z charyzmatykami Co Duch Święty mówi do Kościoła w Polsce?) oraz kilkudziesięciu artykułów, w tym wielu wywiadów o tematyce społecznej, kulturalnej i religijnej. Jej pasją są piesze wędrówki, rozmowy i spotkania z drugim człowiekiem.

O książce i ojcu Jamesie rozmawiają Sylwia Palka i Malwina Szymańska. 

Cz.1

Cz. 2