Niepokalanów: Spotkanie „Oddaj się Maryi” – sobota, 7 kwietnia 2018

W sobotę, 7 kwietnia, odbędzie się w Niepokalanowie kolejne spotkanie „Oddaj się Maryi”. Po raz 18. spotkamy się na Zawierzeniu Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski samych siebie, wszelkich naszych spraw i problemów.

Plan spotkania:

9.30 – początek jest w sali św. Bonawentury za Bazyliką konferencja przygotowująca do zawierzenia oraz świadectwa owoców zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi – wśród nich świadectwo Rafała Piecha – prezydenta Siemianowic Śląskich, który Zwierzył Maryi swoje miasto w grudniu 2005 r.

11.00 – Eucharystia z zawierzeniem wszelkich spraw Niepokalanej oraz przyjęcie (chętnych) do Rycerstwa Niepokalanej w Bazylice.

Transmisja radiowa Mszy Św. i Nabożeństwa Wynagradzającego – na żywo w Radiu Niepokalanów
(godz. 11.00-13.00)

Ok. 13.00 – po Mszy św. możliwość skorzystania z ciepłego posiłku: zupa, kawa, herbata, kanapki
(w „kwadracie” za Bazyliką).

13.40 – spotkanie z Leszkiem Podoleckim ze Świnoujścia – założycielem fundacji „Instytut Św. Brata Alberta”, opiekującym się byłymi więźniami i bezdomnymi oraz Bractwa Trzeźwości ARKA
( sala św. Bonawentury)

W czasie spotkania będzie można nabyć materiały związane z zawierzeniem: Akty Zawierzenia, cudowne medaliki, Traktat o doskonałym nabożeństwie do Matki Najświętszej i inną literaturę, a także NOWOŚĆ!!! – płyty CD – pamiątka Wielkiego Zawierzenia z 2017 r.

Serdecznie zapraszamy, WSTĘP WOLNY, BEZ ZAPISÓW!