Niepokalanów: Oddaj się Maryi, 02 lutego 2019

Jak co miesiąc zapraszamy do Niepokalanowa, by uczestniczyć w nabożeństwie wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Maryi oraz oddać tego dnia wszystkie swoje sprawy i sprawy naszych rodzin Niepokalanej, by Ona miała do nich dostęp i mogła w ten sposób działać w naszym życiu.

Gościem specjalnym tego dnia będzie s. Anna Maria Pudełko. 


PROGRAM SPOTKANIA:

9:30 – w sali św. Bonawentury – konferencja przygotowująca do zawierzenia Maryi połączona ze świadectwami.

11:00 w bazylice – Msza święta, TRANSMITOWANA PRZEZ RADIO NIEPOKALANÓW z zawierzeniem siebie i wszelkich swoich spraw Matce Bożej. Mszy świętej będzie przewodniczył o. prowincjał Wiesław Pyzio.

Tradycyjnie w tym dniu będą poświęcone świece (można przywieźć własne lub zakupić przed mszą św. przed Bazyliką). Zachęcamy do udziału w uroczystościach osoby konsekrowane, które odnowią swoje śluby. W sposób szczególny w tym dniu Matce Bożej zawierzymy parafie, wspólnoty, inicjatywy ewangelizacyjne. Każdy z uczestników spotkania otrzyma Akt Oddania Parafii Niepokalanemu Sercu Maryi.

Po Eucharystii nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi – TRANSMITOWANE PRZEZ RADIO NIEPOKALANÓW (wspólny Różaniec przed wystawionym Najświętszym Sakramentem oraz 15-minutowe trwanie z Maryją na rozważaniu tajemnic radosnych).

Około 13:00 możliwość ciepłego posiłku na placu z tyłu bazyliki.

Ok. 13:40  s. Anna Maria Pudełko wygłosi konferencję pt. „Maryja wzorem poświęcenia się Bogu.” Będzie możliwość zadawania pytań.

Spotkanie się zakończy około 15.


Posłuchaj/Przeczytaj także:
Co możemy zawierzyć Matce Bożej? Kto może Jej się zawierzyć?
Niepokalanów: Oddaj się Maryi – każda pierwsza sobota miesiąca

Przeczytaj także relację na stronie niepokalanow.pl: 
GDZIE MARYJA NIE POMOŻE…