MKR: Wielkie Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi w Niepokalanowie: 06-22 sierpnia

W ostatnim czasie sporo na antenie Radia Niepokalanów mówiliśmy o spotkaniach, które odbywają się w Niepokalanowie (począwszy od listopada 2016 r.) w każdą pierwszą sobotę miesiąca pod hasłem „Oddaj się Maryi.” Spotkania te są inspirowane zawierzeniem Niepokalanemu Sercu Maryi, Królowej Polski, które od kilku już lat odbywają się co miesiąc na Jasnej Górze.

Zawierzenia zarówno na Jasnej Górze, jak i w Niepokalanowie dają niezwykłe owoce, a dowodem na to są liczne świadectwa Tych, którzy oddali się Maryi.

„W okolicach” uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (15 sierpnia), ojcowie Franciszkanie zapraszają na niezwykłe wydarzenia, które będą mieć miejsce w Niepokalanowie. Będzie to Wielkie Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi.

W ciągu 17 dni (06-22 sierpnia) franciszkanie z Niepokalanowa pragną stworzyć duchową przestrzeń całkowitego, bezwarunkowego, zupełnego oddania siebie i wszelkich spraw Maryi.

O przebiegu uroczystości z wikariuszem klasztoru w Niepokalanowie, ojcem Mirosławem Kopczewskim porozmawia Malwina Szymańska.

SŁUCHAJ: czwartek, 27 lipca: 9.10 (premiera) i ok. 20.20 (powtórka); wtorek, 01 sierpnia: 18.10 (powtórka)

Audycji archiwalnych możesz posłuchać TUTAJ