DOBRA BIBLIOTECZKA: Oddaj się Maryi, cz. 2 – niedziela, 16 stycznia, 17.15

Z wielką radością – w kolejnym odcinku audycji „Dobra Biblioteczka” – prezentujemy najnowszą książkę o. Mirosława Kopczewskiego pt. „Oddaj się Maryi”. To niezwykły owoc comiesięcznych spotkań z cyklu „Oddaj się Maryi”, które odbywają się w Niepokalanowie już od prawie pięciu lat. Książka zawiera wskazówki o. Mirosława – franciszkanina, inicjatora i organizatora Wielkiego Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi w Niepokalanowie – jak skutecznie i owocnie zawierzyć swoje życie Niepokalanej. Znajdziemy tu odpowiedzi na wiele pytań, które pojawiają się, gdy myślimy o zawierzeniu: Czy jest różnica pomiędzy poświęceniem, zawierzeniem a oddaniem się Maryi? Czy wystarczy raz się zawierzyć? Co możemy oddać Maryi? Czym jest Niepokalane Serce Maryi? Czy zawierzenie Maryi kłóci się z oddaniem życia Jezusowi?

Na kartach książki „Oddaj się Maryi” odnajdziemy świadectwo Maryjnej drogi o. Mirosława Kopczewskiego, a także ponad 80 świadectw łask, cudów i uzdrowień, jakie dokonały się w życiu wielu ludzi, po zawierzeniu spraw Maryi. Do książki dołączono fragmenty z nauczania św. Maksymiliana Kolbego, obrazujące moc oddania się Maryi oraz akty zawierzenia.

O tym, jak powstawała książka i co możemy w niej znaleźć, opowiedział Paulinie Wysockiej jej autor – o. Mirosław Kopczewski.

SŁUCHAJ:
I część – niedziela, 9 stycznia – godz. 17.15, powtórka: piątek, 14 stycznia – godz. 9.15.
II część – niedziela, 16 stycznia – godz. 17.15, powtórka: piątek, 21 stycznia – godz. 9.15.

Zachęcamy do uważnego słuchania audycji, będzie bowiem okazja, by do Państwa prywatnej biblioteczki trafiła książka z naszej Dobrej Biblioteczki.


DO ODSŁUCHANIA: DOBRA BIBLIOTECZKA. Audycja o książkach pełnych dobrych wartości (odcinki archiwalne)