DO ODSŁUCHANIA: Oddaj się Maryi. Świadectwa tych, którzy zaufali Niepokalanej

Książka o. Mirosława Kopczewskiego pt. „Oddaj się Maryi” to niezwykły owoc comiesięcznych spotkań z cyklu „Oddaj się Maryi”, które odbywają się w Niepokalanowie już od kilku lat. Książka zawiera wskazówki o. Mirosława – franciszkanina, inicjatora i organizatora Wielkiego Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi w Niepokalanowie – jak skutecznie i owocnie zawierzyć swoje życie Niepokalanej. Znajdziemy tu odpowiedzi na wiele pytań, które pojawiają się, gdy myślimy o zawierzeniu: Czy jest różnica pomiędzy poświęceniem, zawierzeniem a oddaniem się Maryi? Czy wystarczy raz się zawierzyć? Co możemy oddać Maryi? Czym jest Niepokalane Serce Maryi? Czy zawierzenie Maryi kłóci się z oddaniem życia Jezusowi?

Na kartach książki „Oddaj się Maryi” odnajdziemy świadectwo Maryjnej drogi o. Mirosława Kopczewskiego, a także ponad 80 świadectw łask, cudów i uzdrowień, jakie dokonały się w życiu wielu ludzi, po zawierzeniu spraw Maryi. Do książki dołączono fragmenty z nauczania św. Maksymiliana Kolbego, obrazujące moc oddania się Maryi oraz akty zawierzenia.

Więcej o książce o. Mirosława Kopczewskiego „ODDAJ SIĘ MARYI”.

O tym, jak powstawała książka i co możemy w niej znaleźć, opowiedział Paulinie Wysockiej jej autor – o. Mirosław Kopczewski.

Część 1 rozmowy:

Część 2 rozmowy: