Życzenia od Redakcji Radia Niepokalanów

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
Drodzy Słuchacze i Przyjaciele Radia Niepokalanów!

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia dają mi okazję, by napisać do Was kilka słów i wyrazić ogromną wdzięczność. Przede wszystkim dziękuje Wam za to, że jesteście razem z nami, tworząc wspólnotę ludzi wierzących. Łączy Nas ten sam Bóg, „który tak świat umiłował, że Syna Swego Jednorodzonego dał, aby każdy kto w Niego wierzy nie zginął, ale życie wieczne miał”. Nadchodzące Święta przypominają nam tą prawdę, że Bóg nas kocha a Jezus Chrystus przez swoje narodzenie przynosi nam zbawienie.

Życzę Wam, aby tajemnica Bożego Narodzenia napełniała Wasze serca i Wasze domy. Miłość pochodząca od Dzieciątka Jezus niech przemienia Waszą  codzienność, tak aby więcej było na świecie pokoju i miłości. Niech prawda płynąca z polskich kolęd śpiewanych w naszych domach, słuchanych w radiu dodaje sił do pokonywania codziennych trudności.

Moi drodzy z  listów i rozmów telefonicznych wynika, że jesteśmy potrzebni – wspólna modlitwa, dobre słowo, dodaje Wam otuchy i siły w chorobie i cierpieniu, pomagając przetrwać trudne chwile. Będziemy z Wami, abyście czuli obecność Boga i bogactwo Jego miłości.

Raz jeszcze dziękuje Wam za Waszą obecność, wsparcie duchowe i materialne, bez którego niemożliwe byłoby nasze funkcjonowanie.

Niech te Święta będą wyjątkowe a nadchodzący Nowy Rok błogosławiony i szczęśliwy. Niech Nowonarodzony Jezus Wam błogosławi a Matka Boża ma Was w opiece.

Ojciec Damian Karczmar – dyrektor Radia Niepokalanów 
oraz cała Redakcja Radia Niepokalanów