ZMAGANIA O PRAWDĘ. Rozmowa z s. Michaelą Pawlik

Zachęcamy do sięgnięcia po ciekawą lekturę – rozmowę z s. Michaelą Pawlik, dominikanką. Bohaterka książki, jeszcze jako osoba świecka, wyjechała na misje do Indii. Tam pełniąc posługę pielęgniarki obserwowała życie tubylców – biednych, bogatych, wykluczonych i odrzuconych. Poznała niebezpieczeństwa płynące ze wschodnich religii. Po powrocie wstąpiła do zakonu sióstr dominikanek. Swoją misją uczyniła ostrzeżenie ludzi przed zagrożeniami duchowymi wynikającymi z mieszania się religii wschodnich z wiarą chrześcijańską. Niejednokrotnie na antenie Radia Niepokalanów opowiadała o jodze, medytacjach wschodnich, reinkarnacji, a nawet fałszywie pojętym ekumenizmie, które mogą przynieść wielkie straty naszym duszom.

W najnowszej książce „Zmagania o prawdę” zobaczymy s. Michaelę w oczach jej rodzonej siostry – Aleksandry Pawlik, która zafascynowana życiem misjonarki, postanowiła przeprowadzić z nią tę niezwykłą rozmowę.

Książka ukazała się nakładem: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia Sandomierz.


POSŁUCHAJ TAKŻE:
1. DO ODSŁUCHANIA: Czy jest dobra i zła joga? Wyjaśnia s. Michaela Pawlik
2. DO ODŁSUCHANIA: Jak rozeznać, że coś jest dobre, a coś stanie się furtką dla złego ducha? Wyjaśnia s. Michaela Pawlik
3. POSŁUCHAJ: S. Michaela Pawlik: Magia medytacji, jogi i religii Wschodu
4. ZAGROŻENIA DUCHOWE: Niebezpieczeństwa religii wschodnich