Zbiórka dla Mocarzy: 26 listopada zapraszamy do Łodzi. Pomagaj z nami!

Wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w IV edycję Mikołajkowej Zbiórki dla Mocarzy z Mocarzewa zapraszamy do Łodzi! W niedzielę, 26 listopada przedstawiciele Fundacji Radia Niepokalanów będą obecni w godz. 8.00-14.00 we franciszkańskiej parafii św. Maksymiliana Kolbego w Łodzi-Dąbrowie (Skwer św. Maksymiliana).

Zbiórka dla Mocarzy do zbiórka produktów potrzebnych do codziennego funkcjonowania Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Mocarzewie koło Sannik, prowadzonego przez Siostry Zmartwychwstanki. Zakonnice o wielkich sercach opiekują się niepełnosprawnymi dziećmi i młodzieżą, w wieku od 3 do 25 lat. Są to głównie niepełnosprawności umysłowe, ale często dołączają do nich także te fizyczne. Najbardziej przydadzą się środki higieniczne, środki chemiczne, żywność z długim terminem przydatności czy słodycze.

PEŁNA LISTA POTRZEBNYCH PRODUKTÓW

Tych wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w zbiórkę, ale mieszkają za daleko przy przywieźć produkty do naszych PUNKTÓW ZBIÓRKI, zachęcamy do wsparcia ZBIÓRKI FINANSOWEJ. Pieniądze z niej pozyskane przeznaczone zostaną na wyjazd rehabilitacyjny dla Mocarzy.

Razem Możemy Więcej!