Zasięg

Łódzkie i Mazowieckie

Radio Niepokalanów gra na obszarze dwóch województw: łódzkiego na 98,6 fm i mazowieckiego zachodniego na 102,7 fm.

We wrześniu 2009 r. wzmocniliśmy 4-krotnie sygnał w Łodzi tak, że swoim zasięgiem obejmujemy obszar miasta Łodzi oraz ok. 60-70 km poza miastem, czyli prawie całe województwo łódzkie. Docieramy z sygnałem do Bełchatowa, Piotrkowa Tryb, Zduńskiej Woli, Sieradza, Tomaszowa Maz., Opoczna i in.

W województwie mazowieckim dzisiaj swoim zasięgiem z dobrą jakością odbioru obejmujemy następujące powiaty: Warszawski Zachodni, Grodziski Ziemski, Pruszkowski Ziemski, Sochaczewski Ziemski, Żyrardowski Ziemski. Można nas słuchać także w Rawie Maz., w Nowym Dworze Maz., Łowiczu i w zachodnich dzielnicach Warszawy.

Posłuchaj ON-LINE

Radio Niepokalanów posiada szerokie łącze internetowe umożliwiające transmisję strumieniową (streaming). Pozwala to naszym słuchaczom na odbiór stacji za pośrednictwem Internetu w trybie on-line.

Aby słuchać nas przez Internet ściągnij jeden z poniższych plików z sygnałem radiowym i otwórz w programie muzycznym (np. Winamp). Osobom, które mają problem z otwarciem pliku w programie lub szukają wygodniejszego sposobu na słuchanie naszej stacji, proponujemy kliknięcie w widoczny przycisk Posłuchaj ON-LINE.

 

Sygnał radiowy
w jakości MP3
Słuchaj Radia
w formacie MP3
Sygnał radiowy
w jakości AAC
Słuchaj Radia
w formacie AAC