XXV Mazowieckie Targi Rolne i Przedsiębiorczości

Zapraszamy na Mazowieckie Targi Rolne i Przedsiębiorczości, które odbędą się 29 kwietnia 2018 r. w Sochaczewie, w godz. 9.00 – 17.00.

W tym roku już po raz 25. mieszkańcy rolnicy i producenci będą mogli skorzystać z okazji do wymiany doświadczeń, nawiązywana współpracy, zasięgania opinii i porad, a także promocji towarów i usług. Dla Gości przygotowaliśmy konkursy, kiermasze, punkty konsultacyjne MODR, ARiMR, KRUS i innych instytucji, oferty handlowe i usługowe firm działających dla rolnictwa m.in. maszyny i urządzenia, nawozy, pasze, środki ochrony, materiały budowlane itp. Będzie można zakupić kwiaty rabatowe i balkonowe, zioła, krzewy i drzewka ozdobne, a także popróbować wyrobów tradycyjnych i lokalnych podczas prezentacji „Smaki Powiatu”. Uhonorowane zostaną najlepsze stoiska wystawowe. Ze specjalnym repertuarem wystąpi Sochaczewska Orkiestra Dęta. Targi mają już swoją tradycję i cieszą się dużym zainteresowaniem wśród odbiorców. Serdecznie zapraszamy rolników, ogrodników, działkowców, przedsiębiorców i wszystkich zainteresowanych.

Zgłoszenia do udziału w Targach przyjmowane są w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego Oddział Bielice, 96–500 Sochaczew, tel. 46 862 00 40 oraz w Starostwie Powiatowym w Sochaczewie – ul. Marszałka J. Piłsudskiego 65, 96-500 Sochaczew, tel. 46 864 18 30.

Formularze zgłoszeniowe dostępne na stronach internetowych: www.modr.mazowsze.pl; www.powiatsochaczew.pl.