Wyślij kartkę na urodziny Radia Niepokalanów

Drodzy Przyjaciele i Słuchacze Radia Niepokalanów!

karta21 marca 1995 roku, po 57. latach przerwy, Radio Niepokalanów wznowiło swoją działalność i działa do dziś! Zawsze podkreślam, że nie byłoby to możliwe bez wsparcia duchowego i materialnego, jakie od Was otrzymujemy. Kolejna rocznica to okazja do świętowania, ale też do podziękowania Tym, którzy przyczyniają się do kontynuowania dzieła św. Maksymiliana. Wyrazem tej wdzięczności niech będzie ten krótki list, który dzisiaj do Was kieruję i przez który pragnę Wam serdecznie podziękować za wszystko, co robicie, by Radio Niepokalanów mogło trwać i głosić Ewangelię oraz chwałę Niepokalanej.

Kardynał Stefan Wyszyński apelował do wszystkich czcicieli św. Maksymiliana: „Drodzy moi! Pragnę gorąco, abyście ducha ojca Maksymiliana ponieśli do waszych rodzin i domów, do waszych prac, trudów i zajęć, do warsztatów pracy i fabryk, do wsi i do miast.”
Dziś, my – pracownicy Radia, obserwując Was – Słuchaczy i Przyjaciół Radia Niepokalanów, przez spotkania, listy, rozmowy telefoniczne i wiadomości, wysyłane drogę internetową, widzimy, jak zależy Wam na tym, by duch św. Maksymiliana, jego myślenie i postrzeganie rzeczywistości, było obecne we współczesnym świecie. Dowodem tego jest wsparcie, jakie od Was otrzymujemy, zarówno duchowe, jak i materialne.

Drodzy Przyjaciele! Z okazji 22. rocznicy Radia Niepokalanów zwracam się do Was z gorącą prośbą o przesłanie na adres Radia Niepokalanów KARTKI URODZINOWEJ.  Ten skromny upominek będzie dla nas jasnym sygnałem, że jesteście z nami i że Radio Niepokalanów jest potrzebne. Jeśli sami nie możecie wysłać takiej kartki, poproście, by w Waszym imieniu zrobił to Ktoś inny. Dzięki tej inicjatywie będziemy wiedzieli do Kogo docieramy, że w ogóle do Was docieramy oraz w jakich miastach i miasteczkach jesteśmy słyszalni. Słuchasz nas? Lubisz nas? Życzysz nam dobrze? Daj znać, że JESTEŚ!  Wyślij kartkę na urodziny Radia Niepokalanów! Niech to będzie dla nas dowód, że praca, którą wykonujemy ma sens, jest potrzebna i warta kontynuowania. Wszystkie nadesłane kartki urodzinowe zachowamy w radiowym archiwum, a ich treść odczytamy na antenie Radia Niepokalanów.

Serdecznie pozdrawiam, dziękuję za Waszą serdeczność i błogosławię
ojciec Damian Karczmar, dyrektor Radia Niepokalanów