Wypowiedzi z filmu „Proroctwo” na antenie Radia Niepokalanów

Za zgodą twórców filmu „Proroctwo” – przez kilka najbliższych tygodni będą mogli Państwo wysłuchać na antenie Radia Niepokalanów wypowiedzi tych, którzy wzięli udział w tej produkcji. Będą to całe rozmowy, a nie tylko te, które można usłyszeć w filmie. Są one dostępne również w internecie na kanel YT filmu „Proroctwo” (www.proroctwo.com.pl)

SŁUCHAJ: środy, 20.25 (począwszy od 03 stycznia); czwartki, ok. 10.10 (powtórka), soboty, 21.30 (powtórka).

Przypomnijmy, jak powstał film „Proroctwo” i Kto w nim występuje:

Święta Faustyna Kowalska w swoim Dzienniczku zanotowała:
„POLSKĘ SZCZEGÓLNIE UMIŁOWAŁEM, JEŚLI POSŁUSZNA BĘDZIE WOLI MOJEJ, WYWYŻSZĘ JĄ W POTĘDZE I ŚWIĘTOŚCI, Z NIEJ WYPROWADZĘ ISKRĘ, KTÓRA PRZYGOTUJE ŚWIAT NA POWTÓRNE PRZYJŚCIE MOJE.

Dwoje ludzi, takich jak każdy z nas, na co dzień pracujących na swoje utrzymanie, prowadzących zwyczajne życie, podjęło się wyjaśnienia tego przesłania, mimo świadomości, która im towarzyszyła od samego początku, iż zadanie to przerasta ich ludzkie możliwości i predyspozycje. W międzyczasie 8.01.2016 roku, dzięki pomocy kilku osób – przyjaciół filmu, powstała Fundacja św. Filomeny, w celu zrealizowania projektu w pełnej przejrzystości finansowej.

I tak na przestrzeni półtora roku udało im się porozmawiać przed kamerami z gośćmi, którzy w środowisku katolickim są poważanymi rekolekcjonistami, znawcami teologii, charyzmatykami. Każdy z nich był proszony również o rozeznanie Woli Bożej, co do swojego udziału w tym projekcie. Są wśród nich: o. Antonello Caddedu, o. Henrique Porcu, o. John Bashobora, o. Jose Maniparambil, ks. Piotr Glas, ks. Dominik Chmielewski SDB, ks. Adam Skwarczyński, dr Wincenty Łaszewski, o. Stanisław Przepierski OP, ks. Stefan Porossa CLR, ks. Jarosław Klimczyk CLR i o. Augustyn Pelanowski OSPPE.

I właśnie I część wypowiedzi tego ostatniego kapłana – ojca Augustyna Pelanowskiego, usłyszą Państwo w środę (03 stycznia) ok. 20.25 na antenie Radia Niepokalanów.

Przypominamy – film „Proroctwo” można oglądać za darmo w internecie. Patronat medialny nad filmem sprawuje m.in. Radio Niepokalanów.

SŁUCHAJ: środy, 20.25; czwartki, ok. 10.10 (powtórka), soboty, 21.30 (powtórka).