Wincenty Łaszewski – Pięć dni, które zmieniają świat

Jeżeli uczyni się to, co wam powiem, wielu zostanie przed piekłem uratowanych i nastanie pokój na świecie – przyrzekła Matka Boża w Fatimie, w związku z nabożeństwem Pierwszych Sobót Miesiąca. Czy na pewno jednak znamy pełną treść orędzia?

„Do piekła idzie wiele dusz” – te słowa, skierowane do pastuszków w Fatimie, do dziś poruszają serca wierzących. Maryja postanowiła podarować ludziom ostatnią deskę ratunku. Pięć pierwszych kroków. Pięć pierwszych sobót. Pierwsze kroki do świętości. Stopa podniesiona ku niebu.

Jakie obietnice związane z tym nabożeństwem Matka Boża złożyła pastuszkom w Fatimie? Co odpowiedział na to wezwanie Jezus? I dlaczego szatan panicznie boi się tej praktyki?

WINCENTY ŁASZEWSKI, autor bestsellerów o objawieniach Maryjnych, korzystając m.in. z objawień oraz tekstów i wypowiedzi św. Łucji, daje nam klucz do tego, w jaki sposób poświęcić swoje życie Niepokalanemu Sercu Matki Bożej. To wielka szansa, by skorzystać z przepustki do Królestwa Bożego, którego bramy rękami Maryi otwiera dla nas Bóg.

Tytuł: Pięć dni, które zmieniają świat. Nabożeństwo pierwszych sobót
Autor: Wincenty Łaszewski
Wydawnictwo: Esprit
Liczba stron: 176
Data wydania: 21 lutego 2019 r.


ZOBACZ TEŻ: Wincenty Łaszewski – REWOLUCJA MARYI. Opowieść o Niepokalanym Sercu

POSŁUCHAJ:
Wincenty Łaszewski – Godzina Łaski. Co Kościół na to?
Wincenty Łaszewski o objawieniach w Lourdes i św. Maksymilianie
Wincenty Łaszewski o mocy Różańca Świętego