Weekendowe rekolekcje franciszkańskie 2019

Zapraszamy na weekendowe rekolekcje franciszkańskie do Domu Pojednania i Spotkań w Gdańsku oraz Domu w Ostródzie.

Rok 2019 to aż 40 propozycji, pośród których każdy znajdzie coś dla siebie, czego akurat w danym momencie życia potrzebuje. W ofercie są tematy, które w latach ubiegłych cieszyły się dużym zainteresowaniem, ale też i nowe (m. in. Przez ciemną dolinę; Ostatnia noc Izaaka; Jak być prowadzonym przez Ducha Świętego).

Oprócz rekolekcji skierowanych do wszystkich, są przewidziane specjalne serie tylko dla kobiet (m. in. Lustereczko) i tylko dla mężczyzn (Rycerze w kapciach). Także małżeństwa i narzeczeni znajdą tematy przygotowane właśnie dla nich (Tobiasz i Sara – droga do bliskości; Nowy człowiek – droga nadziei).

Nie zabraknie rekolekcji o walce duchowej, których cztery części odbędą się zarówno w Gdańsku jak i w Ostródzie. Stałym punktem w okresie Wielkiego Postu są też rekolekcje o krzyżu z San Damiano (Dobry Panie, rozjaśnij ciemności mojego serca).

Kontynuowane będą rekolekcyjne warsztaty pisania ikon. W marcu Anioł Zmartwychwstania, w sierpniu Mandylion, a w listopadzie piękna ikona Maryi – Matka Słowa.

Do grona prowadzących rekolekcje dołącza o. Michał Nowak, który rozpocznie serię W imię Ojca… Część pierwsza na przełomie maja i czerwca w Gdańsku.

Szczegóły każdych rekolekcji oraz zapisy na stronach www.rekolekcjefranciszkanskie.pl 

Zapraszamy!