Warszawa: Przedstawienie o bł. Paulinie Jaricot – 31 maja

Warszawa i okolice i wszyscy, którym bliski jest Żywy Różaniec!

Trwamy w roku jubileuszowym 200-lecia Żywego Różańca w Archidiecezji Warszawskiej.

Tym razem zapraszamy na przedstawienie, poświęcone bł. Paulinie Jaricot. Odbędzie się w Warszawie – 31 maja w parafii św. Marii Magdaleny na Warzyszewie w domu katechetycznym.

Będzie to spektakl przygotowany przez miejscową wspólnotę Żywego Różańca mówiący o życiu błogosławionej. Potrwa około 45 minut, a następnie odbędzie się agapa. Początek o godzinie 14.00.

Zapraszamy!