Warszawa: Niezwykła wystawa mulimedialna: Śladami Jezusa

„Śladami Jezusa” to wystawa multimedialna, która zabierze zwiedzających w podróż przez czasy życia założyciela chrześcijaństwa. Zaprezentuje historię osób i miejsc ważnych dla Jego życia.

Wystawę można będzie oglądać przy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie –  od 29 marca 2019 do 9 czerwca 2019. Bilety do nabycia w kasie i na stronie: www.bilet.sladamijezusa.pl

To pierwsza taka wystawa czasowa, która została zaprojektowana z wielkim rozmachem. Zabierze zwiedzających w interaktywną podróż do czasów życia założyciela chrześcijaństwa – Jezusa Chrystusa. To multimedialna pielgrzymka do Jerozolimy, pozwalająca poznać historie ludzi i miejsc, a przede wszystkim ślady życia Jezusa. Jedna z najważniejszych historii naszej cywilizacji została opowiedziana tak, jak jeszcze nigdy dotąd w Polsce. Oglądanie eksponatów, ustąpi miejsca unikalnym przeżyciom i doznaniom. Wystawa ma charakter kulturalno-edukacyjny. To ważny projekt misyjny, który nie jest skierowany wyłącznie do osób wierzących. Nad warstwą merytoryczną trzyma pieczę polski franciszkanin, historyk kościoła służący od 20 lat w Jerozolimie – o. Narcyz Klimas OFM.

Wystawa jest kierowana do szerokiej grupy odbiorców – od młodzieży wczesnoszkolnej do seniorów. Zapraszamy rodziny.

Patronat honorowy nad wystawą objęli dotychczas Kardynał Kazimierz Nycz, Biskup Romuald Kamiński, Rektor UKSW oraz Kustodia Ziemi Świętej.

www.sladamijezusa.pl