Wakacyjny nr Rycerzyka Niepokalanej

Numer wakacyjny „Rycerzyka Niepokalanej” pomoże najmłodszym przygotować się do Uroczystości Bożego Ciała. Widoczna na okładce monstrancja z Jezusem Eucharystycznym oraz dziewczynki sypiące kwiaty przypominają nam, że w tym dniu głośno przyznajemy się do wiary w żywą obecność Jezusa pod postacią Chleba i Wina. Więcej będzie można przeczytać w artykule z rozważaniem Ewangelii. Również bohaterowie opowiadania „Niepokalana w słoneczko ubrana” odkryją co to znaczy być całym i zupełnie oddanym za rzecz i własność Niepokalanej.

W kąciku rycerskim o prawdzie, a gościem w kąciku historycznym będzie Pani Irena Sendlerowa. Wakacje po włosku, droga do świętości św. Maksymiliana oraz o kukułce w kąciku ornitologicznym. Razem ze św. Maksymilianem stajemy się małymi wynalazcami. W wakacje możemy popróbować sił budując samolot z silnikiem odrzutowym.

Nie zabraknie również łamigłówek, kolorowanek, warsztatów rycerskich. Można odnaleźć również informację o VI Ogólnopolskim Spotkaniu Dzieci w Niepokalanowie. Informacje można także odnaleźć na stronie rycerzykniepokalanej.pl oraz FB RycerzykNiepokalanejCzasopismo.