TYDZIEŃ, KTÓRY ZMIENIŁ ŚWIAT. Strefa rodzinnej mocy na Wielki Tydzień

Na nadchodzący Wielki Tydzień i kolejne Święta Wielkanocne przeżywane w warunkach pandemii, Wydawnictwo eSPe, stworzyło przestrzeń, która pomoże zbudować wypełniony wiarą, nadzieją i miłością Kościół domowy: materiały do codziennej refleksji, pomysły na głębokie przeżycie Wielkiego Tygodnia i Triduum Paschalnego w gronie rodziny, a także ciekawe aktywności dla dzieci.

Razem z Wydawcą, zapraszamy do podjęcia wyzwań pełnych mocy! Każdego dnia Wielkiego Tygodnia, począwszy od Niedzieli Palmowej, przy pomocy Oli, Piotrka i ich rodziców, dzieci poznają kolejne supermoce, dzięki którym każdy z nich może osiągnąć WielkąMoc, a więc zmartwychwstanie. Jakie to moce? Moc postu, moc modlitwy, moc jałmużny, moc sakramentów, moc cierpienia, moc liturgii, moc uwielbienia. Każdą z nich poznamy dzięki kartom pracy. Karta zawiera ciekawe zadania praktyczne dla dzieci, dialogi mamy z Olą i Piotrkiem oraz rozważania dla dorosłych. Materiały przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-10 lat, a szczególnie dla tych przygotowujących się do Pierwszej Komunii. Dzieci mogą pracować z rodzicami lub samodzielnie.

👉KARTY PRACY oraz szczegóły projektu na https://boskieksiazki.pl/WielkiTydzien 
👉KONKURS na Wielki Tydzień!

W Niedzielę Palmową dzieci są zaproszeni do przygotowania Księgi WielkiejMocy, w której w czasie Wielkiego Tygodnia zgromadzą osiem boskich supermocy. Księga będzie służyć pomocą w najtrudniejszych życiowych wyzwaniach, bo boskie supermoce nieraz się przydadzą! Ale to nie jedyna funkcja tej księgi. Wśród osób, które prześlą na adres konkurs@espe.pl zdjęcie wypełnionej Księgi WielkiejMocy, rozlosowane zostaną nagrody książkowe! Zdjęcia można przesyłać do niedzieli 11 kwietnia 2021 roku.

👉 Cyklowi towarzyszyć będą nagrania o. Jacka Wolana na każdy dzień Wielkiego Tygodnia:
https://www.tiktok.com/@o.jacek.sp?is_copy_url=1&is_from_webapp=v1

Czy chcecie należeć do drużyny Pana Jezusa? Czy jesteście gotowi podjąć wyzwanie Wielkiego Tygodnia i zdobyć wspaniałe supermoce?

Zapraszamy!